Płaszcz z sukienką, uniwersalne komplety na jesień i wiosnę 2019. Szycie na miarę ekskluzywnej, eleganckiej odzieży dla kobiet.

Trendy modowe na 2019. Płaszcze wczesnojesienne- co to takiego? Czym różni się płaszcz wiosenny od jesiennego?

Płaszcz z sukienką, uniwersalne komplety na jesień i wiosnę 2019. Szycie na miarę ekskluzywnej, eleganckiej odzieży dla kobiet.

Częstym pytaniem jakie Panie zadajecie na moich spotkaniach jest: „jaką kreację mam kupić żeby była odpowiednia do pracy, na wesele, i na spotkanie publiczne”

Najchętniej odpowiadam że trzeba by kupić 3 kreacje. To jednak nie o taką odpowiedź chodzi. Wiem o czym Pani mówicie i czego szukacie. Są takie modele które kryją w sobie dyplomacje, klasykę i nieco ekstrawagancji. Należą do nich zestawy sukni z płaszczem. Taki komplet musi być doskonale do siebie dopasowany. Krój sukni powinien spełniać wszelkie wymogi elegancji, musi również zachować zasady ponadczasowej klasyki.

Trendy modowe na 2019. Płaszcze wczesnojesienne- co to takiego? Uniwersalne komplety na jesień i wiosnę 2019.

 Sukienka z płaszczem szyta na miarę w De Marco z Frydrychowic. Nowa kolekcja 2019

Płaszcz do sukienki powinien mieć cech wczesnojesienne. Kryje się za tym określeniem model płaszcza który odsłania dyskretnie suknię. Ma to na celu tworzenie idealnej kompozycji stylistycznej, która za razem jest elegancka ale i ekstrawagancka. Do takich celów używam wzorzystych tkanin, które są niezwykle modne w sezonie 2019. Żakardy przeżywają swój renesans. Producenci tkanin rozpieszczają nas tysiącami ciekawych wzorów. Kolorystyka jest również bogata w różnorodnej formie ornamentów. Na uwagę zasługuje kolor złoty, który pojawia się w nowym sezonie w całej niemal garderobie.

Elegancki płaszcz do sukienki szyty na wymiar w De Marco. Projektantka i stylistka Władysława Frączek.

 Najlepsze stylizacje na 2019. Płaszcz z sukienką na wesele, bankiet, konferencję.

Taka kreacja doskonale pasuje ma wizytę dyplomatyczną. Jest to również piękny zestaw na rodzinne uroczystości. Sprawdzi się również w pracy na spotkaniach biznesowych.

Oto kreacje które pokochasz.

Pozdrawiam

Władysława Frączek


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307