Suknia ślubna syrena, róż pudrowy

Suknia ślubna typu syrena z trenem

Powabna i elegancka. Swoim charakterystycznym krojem i zachwycającymi zdobieniami sprawi, że tego szczególnego dnia będziemy prezentowały się jak posągowe piękności prosto z czerwonego dywanu Hollywood.

Powab i czar sukni typu syrena – Wirginia.

Syreni czar

Suknia w stylu syrena to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych krojów, szczególnie ukochany przez Panny Młode. Fakt ten zapewne nie dziwi nikogo, każda bowiem kobieta, w tym szczególnym dla siebie dniu, pragnie kreacji, w której będzie wyglądała wyjątkowo, wzbudzając wokół szczery zachwyt.

Tajemnica popularności sukni wieczorowej syrena, z całą pewnością tkwi w charakterystycznym kroju, łączącym w sobie powabną, idealnie dopasowaną górę z rozkloszowanym, wydłużającą pięknie sylwetkę dołem kreacji.

Przepięknie dopasowana suknia Wirginia w delikatnym odcieniu brzoskwini.
Asymetryczny dekolt z aplikacjami przypominającymi kwiaty rafy koralowej.

Idealna ślubna kreacja

Od sukni ślubnej oczekuje się przede wszystkim, że pozostawi niezapomniane wrażenie, jednocześnie gwarantując funkcjonalność i wygodę.
Ma ona bowiem często być strojem nie tylko na uroczystości zaślubin w Kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego, ale także posłużyć w czasie przyjęcia weselnego.

Suknia Wirginia, z naszej kolekcji Królewskiej, z całą pewnością doskonale spełni swoją funkcję niezależnie od wspomnianych okoliczności.

Wirginia sprawi, że dzień ślubu będzie z całą pewnością dniem wyjątkowym,
zapamiętanym nie tylko przez Państwa Młodych ale i wszystkich zgromadzonych.

Wirginia została tak zaprojektowana, aby w części mniej oficjalnej, można było dokonać szybkiej metamorfozy – poprzez możliwość podpięcia trenu, za pomocą sprytnie wkomponowanych w kreację ozdobnych haftek.

Suknia ślubna syrena, róż pudrowy.

Wspaniały, wydłużający sylwetkę tren sukni Wirginia, z powodzeniem można podnieść i podpiąć,
uzyskując w ten sposób suknię w zupełnie nowej odsłonie.

W tradycyjnych odcieniach bieli

Dla Panien Młodych pragnących kreacji spektakularnej, pragnących jednak wyraźniejszych nawiązań do tradycyjnej, białej sukni ślubnej – proponujemy suknię ślubną Mia.

Suknia Mia zachwyca detalami i wyraźnymi nawiązaniami do tradycyjnej sukni ślubnej.

Mia to suknia w delikatnej bieli, klasycznie długa, która równie pięknie jak Wirginia – dopasowując się do ciała, podkreśli piękne kobiece kształty.
Poprzez urozmaicenie linii modelu dużym rozcięciem wzdłuż uda, Mia pięknie układa się w dolnej partii, szczególnie w tańcu gwarantując niezwykle ważną swobodę ruchu.

Suknia ślubna Mia – dzięki długiemu rozcięciu wzdłuż uda i jedwabnemu szalowi, przepięknie prezentuje się w tańcu, dając wrażenie lekkości i gracji. Suknia ślubna syrena z delikatnym trenem.

Biel nie jest jedynym nawiązaniem do tradycyjnej w naszej kulturze sukni ślubnej.

Mia, prócz kunsztownych aplikacji i ozdób z piór i koralików, „otulona” jest długim jedwabnym szalem, opadającym na lewe ramię, symbolicznie przywodzącym na myśl zwyczaj zakrywania twarzy welonem.

Niezależnie od tego, czy wybierzemy odważniejszą suknię typu syrena Wirginia, czy też bardziej tradycyjną suknię Mia, będzie to z całą pewnością dzień, w którym poczujemy się pięknie i wyjątkowo.

Czytaj również: W czym do ślubu cywilnego? Pani Młoda po 40 tce, 50 tce.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307