Wizytowe płaszcze przejściowe De Marco

Stylizacje smart casual płaszczyki do pracy.

Co założyć na sukienkę biznesową jesienią i wiosną? Czy do płaszcza pasują spodnie? Wizytowe płaszcze przejściowe do pracy i na imprezę firmową.

Eleganckie okrycie wierzchnie na okres przejściowy jesieni jest elementem niezbędnym w dobrze skomponowanej kobiecej garderobie. Musi łączyć w sobie szyk i klasę, jednocześnie będąc odzwierciedleniem temperamentu właścicielki.

Wśród proponowanych przez nas modeli, znaleźć można takie, które wybrała dla siebie Pani Anna Bufnal – właścielka Kancelarii Radcy Prawnego Anna Bufnal, a jednocześnie jeden z ekspertów programu „Wolni od długów”, emitowanego w programie Polsat.

Wybrany przez Panią Annę Bufnal płaszcz przejściowy Letycja, to eleganckie okrycie, w którym doskonale zaprezentujemy podczas ważnych wystąpień i uroczystości.
Delikatnie rozszerzający się ku dołowi, zamaskuje szersze biodra czy masywniejsze uda.
Zastosowanie niskiej stójki, powoduje optyczne wydłużenie szyi, a linia pionowego cięcia wzdłuż sylwetki – pięknie ją wydłuża i wyszczupla.

Jasna strona płaszcza

Wczesna jesień to najczęściej pełna uroku, wciąż ciepła pogoda. Jednak choć w ciągu dnia, temperatura pozwala jeszcze na delikatniejsze materiały, poranki i wieczory bywają odczuwalnie chłodniejsze.
Dlatego warto w swojej szafie znaleźć miejsce, na okrycie wierzchnie, które pozwali nam na komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu, bez obawy o temperaturę.

Jesienne okrycia od zimowych różnią się przede wszystkim zastosowaną paletą kolorów. Ta ulega zdecydowanemu rozjaśnieniu, w stosunku do płaszczy zimowych.

Ekspert programu „Wolni od długów” Radca Prawny – Pani Anna Bufnal,
wystąpiła w jednym z programów w stylizacji typu smart casual, zbudowanej na bazie płaszcza z naszej kolekcji diamentowej – Letycja

Elegancki płaszcz biznesowy…i nie tylko

W codziennej, nieformalnej stylizacji na wczesną jesień bardzo popularne są kardigany czy żakiety. Jednak w sytuacjach bardziej oficjalnych czy w zawodach eksponowanych, obowiązujący dress code zdecydowanie skłaniać powinien do włączenia do swoich stylizacji właśnie eleganckiego, starannie uszytego damskiego płaszcza przejściowego.

Płaszcz Letycja pięknie komponuje się z różnymi stylizacjami,
nadając sylwetce wrażenia lekkości.

Z naszej bogatej oferty polecamy płaszcz przejściowy, w kolorze ciemnego granatu, uznawanego za kolor zdecydowanie najbardziej elegancki i adekwatny do przyjętych umownych zasad stroju biznesowego.

Wizytowe płaszcze przejściowe

Płaszcz Leila z kolekcji Diamentowej, to ponadczasowe, klasyczne okrycie wierzchnie
doskonale komponujące się zarówno z sukienką jak i wizytowymi spodniami.

Radca Prawny, a zarazem ekspert w programie „Wolni od długów” – Pani Anna Bufnal,
to świetny przykład tego, że klasyczny płaszcz na wczesną jesień Leila,
z odpowiednimi dodatkami, świetnie sprawdzi się także w sytuacjach mniej formalnych.

https://youtu.be/KSX6lNJ8zKc
Klasyczną elegancję i ogromne możliwości stylizacji płaszcza Leila
doceniła także Pani Prezydentowa – Agata Kornhauser-Duda


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307