Wieczorowa sukienka typu bombka. Szycie na miarę De Marco

Kluczem spektakularnego wyglądu jest dobrze dobrana kreacja, wprost stworzona dla typu urody i figury. Jak dobrać odpowiednią, zmysłową sukienkę na wieczorowe wyjście? Oto sukienka bombka z oferty szycia na miarę naszego Atelier. Uniwersalna kreacja dla wielu typów sylwetek.

Magia szycia na miarę

Profesjonalne krawiectwo.

W każdym typie sylwetki, możemy znaleźć cechy, które dobrze będzie umiejętnie zatuszować dobierając odpowiedni fason kreacji. Niezwykle pomocna jest w tym zabiegu właśnie projektowanie i szycie na miarę. Dzięki takiej usłudze możemy nie tylko zasięgnąć profesjonalnej porady stylisty, projektantki bazującej na swoich ogromnym doświadczeniu, ale też stworzyć wspólnie kreację, która zaspokoi nasze, nawet najbardziej wymagające, potrzeby. Dobrze jest czasem oddać się w ręce specjalisty, który spojrzy na naszą sylwetkę w zupełnie nowy, świeży sposób, a nasze modowe potrzeby potraktuje całościowo – ponieważ to, co będziemy nosić – by wyglądać świetnie, musi wynikać nie tylko z typu naszej sylwetki czy urody, ale także naszej osobowości i nastawienia do życia.

Wyeksponowanie walorów sylwetki to nie wszystko. Kreacja musi odzwierciedlać osobowość Kobiety, by czuła się w niej swobodnie i miała poczucia piękna.
Nasza wspaniała Klientka, Sz.P. Regina Wesołowska, jest tego doskonałym przykładem.
Jej kreacja – sukienka wieczorowa w typie bombka, przygotowana w opcji szycia na miarę,
nie tylko podkreśla talię i celowo dodaje krągłości w dolnych partiach –
by figura wyglądała jeszcze bardziej kobieco.
Pięknie połyskująca tkanina jest też odzwierciedleniem Jej przebojowego charakteru,
którym wyróżnia się w towarzystwie.

Sukienka bombka – kreacja prawie uniwersalna

Sukienka typu bombka, przygotowana na zamówienie w naszym Atelier De Marco to kreacja, która posłuży wielu typom figury.

Koktajlowa sukienka dla figury typu gruszka

Kobiety będące reprezentantkami sylwetek o mocniej zaakcentowanych udach, biodrach czy pupie – często są przekonane, że zmuszone są nosić „workowate”, obszerne kreacje, które po prostu zakryją wszystko, także wszelkie (przecież liczne) atuty. Tymczasem Panie o masywniejszych dolnych partiach ciała, czyli sylwetki typu gruszka, wiolonczela czy np. kręgiel – to posiadaczki niezwykle kobiecej, zmysłowej sylwetki. Co więc powinny osiągnąć ubiorem Panie o figurach typu gruszka? Wyrównać proporcje poprzez optyczne poszerzenie ramion, wyraźne zaznaczenie talii a jednocześnie dyskretne ukrycie masywniejszych partii ciała. Taką możliwość z całą pewnością daje właśnie koktajlowa sukienka bombka szyta na specjalne zamówienie.

Kreacja dla kobiet o figurze typu kolumna

Sukienka typu bombka zdecydowanie posłuży także Paniom, których figurę charakteryzuje dość skąpe wcięcie w talii – sylwetka zwana często typem kolumna czy cegła. W takim przypadku warto decydować się na stroje, które pomogą wyrównać proporcje i skupić uwagę właśnie na talii. Nasze szyta na miarę sukienka typu bombka – poprzez wyraźnie zaakcentowane odcięcie w pasie oraz charakterystyczną dla bombki poszerzaną dolną część – optycznie wysmukla wcięcie przywracając pożądane proporcje.

Sukienka bombka lekarstwem na szersze ramiona

Zbawienny wpływ fason bombki będzie także mieć na figurę typu kielich – u których naturalnie najwyraźniejszą częścią ciała są szersze od bioder ramiona. Poprzez sukienkę szytą na miarę, właśnie w typie bombka, optycznie zniwelujemy szerokość ramion, kładąc wyraźnie akcent na biodra i pupę. Taki fason zdecydowanie doda nam dziewczęcego uroku i zmysłowej kobiecości.

Sukienka wieczorowa typu bombka szyta na miarę w naszym Atelier De Marco,
to kreacja uniwersalna, która posłuży nie tylko sylwetkom typu gruszka czy wiolonczela,
ale także figurom proporcjonalnym, jak w przypadku naszej drogiej Klientki,
u której fason dodatkowo podkreśla kluczowe w kobiecej sylwetce obszary pupy i bioder,
dzięki czemu kształty są jeszcze bardziej kobiece i zmysłowe.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i możliwość zaprezentowania zdjęć Szanownej Pani Reginy Wesołowskiej.

Czytaj również: Kreacja wieczorowa inna niż wszystkie, power dressing – garnitury damskie


Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307