Garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy De Marco

Wizytowe komplety damskie. Kolory dyplomacji

Wizytowe komplety damskie. De Marco Odzież biznesowa i dyplomatyczna dla kobiet

W świecie biznesu i dyplomacji, to w jaki sposób się prezentujemy, ma znaczenie równie wielkie jak to, co mówimy. Świadomie budując swój wizerunek poprzez wizytowe stylizacje i odpowiednią kolorystykę, ułatwiamy sobie negocjacje i spotkania. Jakie uniwersalne kolory i stroje stosować w biznesie i dyplomacji? Oto nasze propozycje.

Elegancki płaszczyk carski W5 w zestawieniu
z klasycznymi spodniami z wysokim stanem Fabiana
i uzupełnione o luksusową granatową bluzką wizytową Marga II –
naprawdę wytworny zestaw wizytowy w kolorach dyplomacji.

Sukienka wizytowa z płaszczykiem w odcieniach szarości. Etykieta wizerunkowa

Kolor popielaty, czyli jasny odcień szarości, to jeden z podstawowych kolorów w etykiecie wizerunkowej, a zarazem odcień bardzo wdzięczny w stylizacji. Szarość jako taka, w tym także popielaty – to kolor neutralny, odbierany jako budzący zaufanie. Barwa szara jest doskonałą bazę dla kreacji o charakterze wizytowym, dyplomatycznym. Sukienki wizytowe czy komplety damskie w tym kolorze, pozwolą stworzyć nam podczas negocjacji i rozmów przyjazną, otwartą atmosferę.

Sukienka Minerwa i lekki płaszczyk Carski W5 –
to doskonały przykład gotowej stylizacji na oficjalne, prestiżowe spotkania na wysokim szczeblu. Zarówno klasyczna i naprawdę elegancja linia kompletu, jak i odcienie szarości z domieszką niebieskiego „pracują” na rzecz przyjaznej, pozbawionej nadmiernego dystansu atmosfery w czasie spotkań.

Wizytowa sukienka Minerwa II to wzorcowy przykład jak poprzez sukienkę wizytową – budować nić porozumienia z potencjalnym adwersarzem, jednocześnie poprzez świadomie zastosowane asymetryczne cięcia – zaznaczyć wyraźnie siłę charakteru.

Wizytowe komplety damskie. Odzież biznesowa i dyplomatyczna dla kobiet. Garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy De Marco

Wizytowy kostium damski Heladia – gustowny
a jednocześnie bardzo kobiecy fason żakietu ze spódnicą ołówkową,
połączony z potęgą spokoju odcieni szarości.

Garsonki i kostiumy damskie sklep internetowy De Marco. Wizytowy kostium damski Hilaria

Kolor granatowy w damskich zestawach dyplomatycznych

Wizytowe komplety damskie. De Marco Odzież biznesowa i dyplomatyczna dla kobiet

Obok odcieni szarości, ważnym w etykiecie wizerunkowej kolorem, jest z całą pewnością granatowy. Obok neutralnego w charakterze szarego, granat jawi się już jako dużo bardziej poważny, dystyngowany kolor, uznawany jednocześnie za najbardziej elegancki. W stylizacjach biznesowych, dyplomatycznych kostiumach czy zestawach damskich – wprowadzenie granatu daje możliwość wyraźniejszego zaakcentowania swojego autorytetu, doświadczenia i profesjonalizmu niezależnie od sytuacji.

Połączenie neutralnego i budzącego zaufanie popielu spodni z wysokim stanem Fabiana z głębokim granatem luksusowej bluzki wizytowej Marga II – pozwala stworzyć stylizację wyjściową, dla kobiety pewnej siebie i swoich umiejętności, która jednocześnie potrafi zbudować wokół siebie atmosferę wzajemnego zaufania i współpracy.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307