Władysława Frączek Projektantka ubrań Pierwszej Damy Agaty Dudy.

Władysława Frączek Projektantka ubrań Pierwszej Damy Agaty Dudy.

Agata Kornhauser-Duda ubiera się u kilku projektantów, jednym z nich jest właścicielka marki De Marco.

na pytanie:
– co może Pani powiedzieć innym, którzy pragną osiągnąć sukces?
Odpowiadam:

Marzenia
Któż z nas nie ma marzeń. Dzięki nim w każdym z nas powstaje wizja naszej przyszłości i teraźniejszości. To dzięki nim przenosimy się w świat który sami kreujemy. To tam czujemy się szczęśliwi, pewni siebie, piękni i tak dalej.
Niestety w wielu przypadkach,zbyt szybko rezygnujemy z marzeń. . Wielu z nas nie tylko przestała marzyć ale jeszcze skutecznie nie pozwala marzyć innym. Wraz z utratą marzeń przestajemy się rozwijać, kształcić, pogłębiać wiedzę. Tym samym zamykamy sobie możliwości rozwoju.
Dla czego tak się dzieje? Dla czego tak szybko pozwalamy sobie odebrać marzenia?
Problem tkwi w tym, że droga do zrealizowania tych marzeń jest bardzo trudna i wyboista.
Dla wielu z nas wystarczyło tylko jedno niepowodzenie, tylko jedno rozczarowanie.  Do tego otoczenie, rodzina czy przyjaciele również przykładają swój palec… -mówiąc: przestań marzyć, to nie dla Ciebie, nie dasz sobie rady, zostaw to tym co mają na to pieniądze, znajomości….
Talent to za mało”.

To właśnie najgorsza dorada jaką możemy dostać od kogokolwiek. Wielu z nas brakuje pewności siebie i słuchamy porad inny.
Zanim jednak posłuchamy takiej rady, powinniśmy popatrzyć czy ten człowiek powinien radzić komukolwiek, czy sam coś osiągnął, bo jeżeli nie, to i drugiemu nie pozwoli wybić się i osiągnąć sukces. Wręcz odwrotnie.
Talent
Każdy człowiek ma talent. Bóg rozdzielił te talenty bardzo różnie. Znamy wszyscy przypowieść o talentach więc nie będę jej cytować. Pamiętajmy jednak że komu wiele dano- wiele się będzie od niego wymagało, komu mało dano- mało się będzie wymagało.
Talent trzeba jeszcze pokochać, trzeba być z niego dumnym żeby móc go wykorzystać w swoim życiu. W tedy to co robimy będzie dla nas łatwe.
Nie wszyscy jednak potrafią rozpoznać swoje talenty. Wielu jest takich którzy zakopali swój talent bardzo głęboko. Być może nie rozpoznali go jako dar?
Musimy poznać swój talent, rozwinąć go, i iść razem z nimi do celu.
A co to jest CEL ?  Cel to spełnienie marzeń.

viva. Władysława Frączek, poznajcie projektantkę ubrań Agaty Dudy!

Jednym z moich marzeń było móc ubierać Pierwszą Damę. Moje marzenie się spełniło.
I tego Wam życzę, niech spełnią się Wasze marzenia.

Władysława Frączek Projektantka, moda weselna i biznesowa

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307