płaszcz do sukienki, zoty zestaw dla mamy wesela, szycie na miarę w De Marco

Sukienki na wesele to niebagatelna sprawa. Ślub córki lub syna zobowiązuje do wyjątkowej kreacji. Gdzie uszyć wymarzoną sukienkę… ?

Sukienki na wesele. Ślub córki lub syna zobowiązuje do wyjątkowej kreacji. Gdzie uszyć wymarzoną sukienkę… ?

Sukienek jest bowiem tak dużo, że odnosi się wrażenie „potopu sukienkowego”. Dla zainteresowanych jednak, znalezienie odpowiedniej kreacji to często trudna sprawa. Problem bierze się stąd, że ciekawy model sukienki jeśli już pojawi się na rynku to występuje wszędzie, w każdym niemal sklepie. Ryzyko że w takiej kreacji pojawi się kilka osób jest bardzo duże. Możemy więc ryzykować albo zamówić kreację w firmie gdzie szyte są tyko unikatowe kolekcje. Takie kreacje powstają na potrzebę zainteresowanej klientki są dobierane według jej potrzeb i gustu. Dowolnie można je modelować i zmieniać. Ponad to, szyte są na miarę więc leżą doskonale.

Nasza firma De Marco gdzie osobiście projektuję kreacje wyspecjalizowała się w takiej właśnie obsłudze klientek. Polega ona na tym, że zainteresowana osoba mówi o swoich potrzebach a ja je urzeczywistniam. Panie które nie mają żadnych wizji co do kreacji, również mi o tym mówią. Wówczas sama proponuję kreacje w których Pani wyglądałaby najlepiej. Można również wybrać fason sukienki z przygotowanych kolekcji.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307