Najlepsi polscy projektanci mody - Władysława Frączek wielokrotnie nagradzana projektantka ekskluzywnej odzieży damskiej

XIV Gala Polish Businesswomen Awards Władysława Frączek – De Marco

Polscy projektanci – Władysława Frączek z De Marco, uhonorowana prestiżową nagrodą
na XIV Gali Polish Businesswomen Awards.

Mimo licznych przeciwności i niepewnej sytuacji na rynku, także branży odzieżowej, wciąż jako De Marco, jesteśmy obecni na prestiżowych uroczystościach. Cieszy fakt, że nie tylko jako producent luksusowej odzieży laureatów – ale także jako zwycięzcy.

Najlepsza polska projektantka ekskluzywnej odzieży damskiej Władysława Frączek De Marco

Polscy projektanci – Władysława Frączek z De Marco, uhonorowana prestiżową nagrodą
na XIV Gali Polish Businesswomen Awards.

Projektanta ekskluzywnej odzieży damskiej Władysława Frączek podczas ceremonii wręczenia nagród na XIV Gala Polish Businesswomen Awards

Władysława Frączek z De Marco, uhonorowana prestiżową nagrodą
na XIV Gali Polish Businesswomen Awards.

Choć od długiego już czasu w branży luksusowej odzieży damskiej, podobnie jak w innych, borykamy się z ograniczeniami i obostrzeniami – niezmiennie dokładamy starań, by tworzyć dla Państwa ekskluzywne kolekcje eleganckich kreacji codziennych, wizytowych, biznesowych czy dyplomatycznych. Od lat niezmiennie- dzięki naszym Klientkom, jesteśmy obecni na scenach wielu prestiżowych uroczystości, gal i wydarzeń.

Projektantka Władysława Frączek na gali, w duecie z p. Elżbietą Jeznach, redaktor naczelną i właścicielką pisma „Businessowoman&life”

Jest nam niezmiernie miło, że na XIV Gali konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life” – twórczyni naszej marki oraz projektantka Władysława Frączek – osobiście odebrała główną nagrodę w kategorii Branży Moda, jako „Lider ekskluzywnego szycia na miarę”.

Czytaj również: Ślub i wesele w stylu glamour. Najmodniejsze ekskluzywne stylizacje dla Mamy Wesela

Polscy projektanci

Władysława Frączek na XIV Gali Businesswomen Awards, która odbyła się Airport Hotel Okęcie w Warszawie, wystąpiła oczywiście w kreacji swojego projektu.

Wydarzenie poprowadził popularny aktor – Jacek Borkowski. Wśród nagrodzonych osobistości można było zobaczyć między innymi: piosenkarkę i producentkę muzyczną- Annę Jurksztowicz, makijażystkę Magdalenę Pieczonkę, dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną – Paulinę Chylewską czy cenioną ekspertkę i lekarza stomatologa, właścicielkę Abramowicz Clinic – dr Ewę Abramowicz.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Właścicielka, pomysłodawczyni i redaktor naczelna magazynu „Businesswoman&life” – p. Elżbieta Jeznach, podczas późniejszej, październikowej premiery wydawnictwa „50 osobistości biznesu. Od serca dla serca”, także wystąpiła w sukni zaprojektowanej przez Władysławę Frączek w De Marco.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307