W co ubrać się na otwarcie firmy? Sklep z elegancką odzieżą damska De Marco

Co założyć na spotkanie biznesowe, dyplomatyczne?

W co ubrać się na otwarcie firmy? Co założyć na spotkanie zarządu? Jak powinna wyglądać współczesna kobieta biznesu!

Otwarcie działalności to chwila szczególna dla każdego przedsiębiorcy. Co założyć na ten wielki dzień? Czy obowiązuje nas określony dress code?

Być twarzą marki

Otwarcie własnej działalności to szczególna chwila dla każdego, który rozpoczyna swój biznes. Choć nie zawsze się nad tym zastanawiamy, to jak prezentujemy się swoim Klientom, ma ogromne znaczenie dla sposobu postrzegania całej naszej działalności.

Przepiękny krój i kolorystyka Garsonki Lisa I,
skupi na nas uwagę zgromadzonych gości
i pozwoli zaprezentować się elegancko i kobieco,
a zarazem profesjonalnie.

Na sukces wizerunkowy naszej firmy wpływ mają nie tylko działania specjalnie oddelegowanych do tego zadania pracowników czy wynajętej do tego celu firmy zewnętrznej.
Uroczyste otwarcie własnej działalności daje ogromne możliwości nawiązania z Klientami relacji, których nie dadzą nam nawet najskuteczniejsze narzędzia komunikacyjne.

Ważnym jest więc, abyśmy baczną uwagę zwrócili na odpowiednie dobranie stroju na tę okoliczność, uwzględniając inne aspekty, jak profil działalności i warunki pogodowe.

Klasyczny ubiór biznesowy

W co ubrać się na otwarcie firmy, spotkanie biznesowe, dyplomatyczne, zebranie zarządu, odbiór nagrody?

Dobrym kierunkiem w przygotowaniach stylizacji na otwarcie firmy, będzie zastosowanie się do zasad klasycznego ubioru biznesowego – zwanego business attire.

Ołówkowa midi i w kolorze dojrzałego bordo.
Ekskluzywna sukienka Patricia.

Klasyczny ubiór biznesowy w zamierzeniu jest stylizacją, która ma być odpowiednio formalna i reprezentatywna, zwłaszcza, że często otwarcie działalności jest wydarzeniem w środowisku lokalnym lub szerszym.
Takie wydarzenia przyciągają uwagę nie tylko potencjalnych Klientów, ale także prasy, którą możemy „wykorzystać” do budowania pozytywnego wizerunku naszej firmy.

Ekskluzywna sukienka Patricia doskonale wpisuje się w stylizację typu business attire.
Zdecydowany głęboki kolor bordo, spódnica midi, subtelnie eksponująca nogi
i piękna linia dekoltu.

Kolorystyka swobodnego stroju biznesowego

Klasyczny strój biznesowy, business attire, wiąże się przede wszystkim z dobieraniem kreacji skupiających się na stonowanej, ciemniejszej kolorystyce. Dla stworzenia wrażenia „odświeżenia” stylizacji i jej rozjaśnienia – stosuje się koszule czy bluzki biznesowe w jasnych kolorach typu biele, beże, delikatne pastelowe róże etc.
Im bardziej oficjalna i formalna jest impreza w której uczestniczymy – nasza stylizacja powinna dążyć do ciemniejszej i spokojniejszej kolorystyki.

W przypadku otwarcia firmy, możemy z całą pewnością pozwolić sobie na trochę więcej koloru w naszym stroju, oczywiście jednocześnie zachowując przyjęte normy klasycznego stroju biznesowego.

Zadbać więc należy, w stroju kobiecym, o subtelny dekolt (jeśli takowy planujemy), odpowiednią długość spódnicy (lekko przed, do lub za kolano), odpowiednio zakryte ramiona etc.

Błękit kompletu Augustina, z pewnością zrobi wrażenie na zebranych gościach,
jednocześnie spełniając przyjęte zasady obowiązujące w stroju biznesowym.

Czytaj również: Profesjonalny kostium biznesowy dla kobiet aktywnych zawodowo.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307