Gdzie kupić garsonkę czy sukienkę na wesele dla Pań 50+? Modne popielate stylizacje na wesele 2023 cz.2

Gdzie kupić garsonkę, sukienkę na wesele dla Pań po 40+ 50+, 60+, 70+?

Gdzie kupić elegancką garsonkę na ślub i wesele? Na co zwrócić uwagę w budowaniu stylizacji na bazie szarości? Jak stworzyć ponadczasową, elegancką stylizację dla Mamy Wesela? Prezentujemy nasze stylowe stylizacje na wesele 2023 i nie tylko, w świeżym i niezwykle efektownym kolorze popielatym.

Jaki kolor sukienki na wesele? Jakie sukienki na wesele dla 50 latki? Modne popielate stylizacje na wesele 2023 cz.1

Jaka sukienka czy garsonka na błogosławieństwo i ślub?

Ideałem jest przygotowanie na tak wyjątkowy dzień, jakim jest ślub i wesele Dziecka – dwóch stylizacji: na część oficjalną – błogosławieństwo, obrzędy w Kościele i przedwieczorną część przyjęcia oraz drugą – po godzinie 18. Daje to poczucie komfortu i pewność, że nasza kreacja jest adekwatna do okazji i okoliczności. W naszej ofercie oferujemy jednak całą gamę powabnych popielatych kreacji: garniturów damskich, sukienek, sukni, kostiumów czy garsonek – które z powodzeniem łączą w sobie wizytowy i wieczorowy charakter. Kolor jest nieprzypadkowy. Jasny popiel to bowiem kolor ponadczasowy, modny i pasujący zarówno na okazje wizytowe, dzienne, jak i na wieczór.

Ekskluzywny popielaty garnitur Lamassu zdobiony autorską kompozycją kwiatową czy wspaniały komplet sukienka z żakietem Basileja zdobiona perełkami – to doskonałe propozycje na błogosławieństwo i ślub dla Mamy Wesela. Równie pięknie prezentować się będą podczas przyjęcia weselnego, także w godzinach wieczornych.

Wspaniałe sukienki z jedwabnym szalem – długa suknia dla Mamy Wesela Nunilona II oraz luksusowa wizytowa sukienka o kroju ołówkowym Gracjana – to wytworne, dostojne kreacje pełne gracji i klasy, w przepięknym kolorze jasnego popielu.

Z czym stylowo łączyć popielaty? Modne szare stylizacje dla Mamy Wesela

Kolor popielaty, dzięki swojej neutralności perfekcyjnie sprawdza się nie tylko jako baza i główny kolor kreacji na różne okazje, ale także w charakterze koloru-tła, dla innych barw. Z czym łączyć popielaty i jak go nosić, by wyglądać stylowo i efektownie, niezależnie od okazji?
Z całą pewnością kwestia łączenia popielatego powinna być podyktowana przede wszystkim planowanym efektem, rodzajem stylizacji a przede wszystkim typem kolorystycznym.

Ogromną zaletą naszych luksusowych popielatych stylizacji jest możliwość ich łączenia z innymi elementami, uzupełniania kolorem i szybkiej metamorfozy. W ten sposób uzyskujemy nie jedną kreację – a bazę dla wielu ciekawych kompozycji na różne okazje. Na zdjęciu: wizytowa sukienka Basileja z elegancką narzutką, letni komplet na wesele z żakietem i zwiewną spódnicą Iveta, wizytowy kostium Hilaria oraz długa suknia Nunilona.

O ile bowiem popielaty pasuje praktycznie każdemu, o tyle dodatkowe kolory w stylizacji już nie. Popielaty, jako kolor rozbielony i jasny świetnie sprawdza się w klasycznych kompozycjach, w duetach z równie jasnymi i miękkimi kolorami pastelowymi. Taka stylizacja oparta na popielatym z pastelami – najlepiej wyglądać będzie na typach urody delikatnych np. właśnie słowiańskim typie urody (w ujęciu ogólnym będą to więc zasadniczo Panie typu Wiosna i Lato).

Przepiękna sukienka wizytowa Nila to doskonała propozycja na wesele dla Mamy, zwłaszcza do zbudowania stylizacji w jednym kolorze. Dostojna kreacja, wzbudzająca podziw i szacunek, stanowiąca symbol spokoju i równowagi, nawet w tak stresującym i pełnym emocji dniu, jakim jest ślub i wesele Dziecka.

Jeśli reprezentujemy „ciemniejsze” typy urody, zwłaszcza oparte na kontrastach (np. Pani Zima), warto uzupełnić popielatą stylizację mocniejszymi, bardziej zdecydowanymi kolorami, dla uzyskania jeszcze bardziej spektakularnego efektu. Z popielatym świetnie prezentować się będzie z całą pewnością np. ożywiający i energetyczny żółty, niezwykle kobiecy mocny róż oraz fiolet, czerwień czy niebieski.

Ekskluzywna garsonka Arletta II – doskonała popielata propozycja dla Mamy na Wesele. Dzięki nietuzinkowej linii i asymetrycznym falbanom przy spódnicy kreacja pięknie prezentuje się zarówno w Kościele, podczas obrzędów, jak i na parkiecie – na przyjęciu weselnym. Arletta II to także perfekcyjna stylizacja do wprowadzenia żywych, odważnych kolorów łączonych z popielatym. Szpilki w kolorze np. malinowej czerwieni zupełnie odmienią oblicze kompletu Arletta II dodając mu specyficznej energii i charakteru.

Gdzie kupić garsonkę czy sukienkę na wesele dla Pań 40+, 50+, 60+?

Czytaj również: Eleganckie żakardowe sukienki na Komunię 2023

Praktyczne i eleganckie stylizacje dla 40 latki, 50 latki, 60 latki, 70 latki. Popielate kreacje na wesele jako gość.
Gdzie kupić elegancką garsonkę, sukienkę, garnitur damski na ślub i wesele? De Marco Luksusowa polska marka odzieżowa.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307