De Marco – polska marka odzieży premium dla Kobiet Sukcesu

Jakie są luksusowe marki?

Co charakteryzuje luksusowe marki odzieżowe? Marki odzieżowe premium – dlaczego warto je znać?

Jakie są luksusowe marki? Polskie dobre i znane marki ubrań damskich. Sklep internetowy De Marco Szycie na miarę.

To, co charakteryzuje marki odzieży damskiej premium, to zdecydowanie przede wszystkim wysoka jakość tworzonych przez nie ubrań. Zastosowane materiały są starannie wyselekcjonowane, z myślą nie tylko o Klientkach z wyjątkowym poczuciem estetyki, ale także stawiających wysokie wymagania odzieży pod względem jej użytkowania przez osoby z tendencją do alergii czy dużej wrażliwości skóry.

De Marco polska ekskluzywna marka premium szyjąca damska odzież na miarę. Atelier Władysławy Frączek projektantki Pierwszej Damy Agaty Dudy

Kreacje dostępne w polskich markach luksusowych, to także gwarancja ciekawych, nietuzinkowych, a zarazem eleganckich projektów i fasonów. Dla Kobiet lubiących się stylowo wyróżniać wśród współpracowników czy partnerów biznesowych – korzystanie z oferty polskiej marki modowej premium, to doskonała okazja by prezentować się efektownie i wyjątkowo.
Kwestia obsługi Klienta w przypadku luksusowej marki jest kluczowa. Korzystanie z oferty polskiej marki damskiej odzieży ekskluzywnej, zapewnia nie tylko wysoką jakość zamawianych stylizacji, ale także wyjątkowe podejście do Klienta. De Marco przykłada szczególną uwagę do kontaktu z Klientami, niezależnie od tego czy jest to kontakt pośredni – telefoniczny czy mailowy, czy bezpośredni – osobiście w naszym Atelier.

Czytaj również: Jak się ubrać na jubileusz? Ekskluzywne garsonki damskie De Marco

Jakie są luksusowe marki? Jakie są drogie marki ubrań? Jakie są znane marki? Jakie są najdroższe marki? Luksusowe marki ubrań Luksusowe marki odzieżowe Najdroższe marki ubrań Dobre marki ubrań Znane marki ubrań damskich Marki odzieżowe Znane marki ubrań Marki odzieżowe premium

De Marco polska marka premium

Ekskluzywna moda dla kobiety dojrzałej. De Marco Sklep internetowy polskiej projektantki ekskluzywnej odzieży damskiej

Luksusowe polskie marki Sklep internetowy De Marco z ekskluzywną odzieżą damska

Jedną z luksusowych polskich marek odzieżowych jest De Marco. Zapraszamy do luksusowego Atelier Władysławy Frączek, w urokliwych Frydrychowicach, niedaleko Wadowic pomiędzy Krakowem a Bielskiem. Zapewniamy dyskrecję i anonimowość. Na czas wizyty w naszej pracowni zapewniamy całkowitą wyłączność personelu oraz salonu. Aby umówić się na wizytę, wystarczy zadzwonić pod nr 33 879 59 13. Jesteśmy dumni z naszej oferty projektowania i szycia na miarę ekskluzywnych sukienek i sukni ślubnych. Mamy bogatą ofertę również dla mamy i teściowej wesela. Unikatowe stylizacje estradowe, które zachwycą fanów. Profesjonalną odzież do wystąpień publicznych wykonaną z tkanin dobrze wchłaniających światło fleszy, doskonałe na wywiady i konferencje prasowe. 

De Marco Polska marka premium. Jakie są luksusowe marki? Jakie są drogie marki ubrań? Jakie są znane marki? Jakie są najdroższe marki? Luksusowe marki ubrań Luksusowe marki odzieżowe Najdroższe marki ubrań Dobre marki ubrań Znane marki ubrań damskich Marki odzieżowe Znane marki ubrań Marki odzieżowe premium

W Atelier Władysławy Frączek tworzymy również eleganckie kreacje biznesowe, wizytowe i dyplomatyczne, dedykowane kobietom ze świata kultury, nauki, biznesu, dyplomacji i polityki. Nasze wysokiej jakości garsonki i kostiumy damskie, piękne sukienki z żakietem lub płaszczem, oraz garnitury damskie do pracy podkreślają indywidualny styl i pewność siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją na sklepie internetowym De Marco, gdzie znajdziesz szeroki wybór naszych ekskluzywnych kreacji. Odwiedź nas i odkryj świat niestandardowej mody szytej na miarę, dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i gustu.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307