ZATOR. Prezydent Andrzej Duda i Marszałek Iwona Gibas w Energylandii

Musztardowe szyte na miarę stylizacje wizytowe i biznesowe De Marco

Nowoczesne garsonki biznesowe i dyplomatyczne. De Marco Szycie na miarę Kraków, Skawina, Zator, Wadowice, Bielsko-Biała

Musztardowe szyte na miarę stylizacje wizytowe i biznesowe De Marco

Jak prezentować się z kasą jako kobieta dyplomacji, polityki i biznesu?

Jak z klasą prezentować się na ważnych spotkaniach?

Jak z klasą prezentować się na ważnych spotkaniach? Wice Marszałek Iwona Gibas podczas wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Energylandii w Zatorze wybrała nowoczesną elegancką garsonkę w intensywnym musztardowym kolorze. 

Kolor musztardowy, czyli ciepła, przygaszona żółć to barwa doskonała zarówno na letnie uroczystości, jak i nadchodzącą jesień 2023. Jak nosić musztardowy w stylizacjach wizytowych czy biznesowych? Z czym łączyć? Oto przepiękny przykład stylizacji wizytowej De Marco, w kolorze ciepłej żółci.

Wice marszałek Iwona Gibas w nowoczesnej musztardowej garsonce z De Marco

Niekwestionowana ikona stylu województwa małopolskiego, Szanowna Pani Iwona Gibas – w szytym na miarę kostiumie wizytowym De Marco w kolorze musztardowym, podczas uroczystych obchodów 125-lecia istnienia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej. Źródło: facebook.com

Kolor musztardowy nie tylko na jesień! Modne stylizacje wizytowe w odcieniach żółci i pomarańczy

Musztardowy to kolor jedyny w swoim rodzaju. Połączenie ciepłego żółtego, pomarańczy i brązu z blaskiem eleganckiego złota. Stylizacje w odcieniu musztardowego to sprawdzony sposób by wyglądać elegancko, ale także nietuzinkowo i oryginalnie. Nie ma w sobie agresywnego charakteru jaskrawych odcieni, choć jednocześnie „niesie” z sobą ich energię i radość.
Kolor musztardowy, choć najsilniej kojarzony jest z barwami jesieni, świetnie też sprawdza się w nowoczesnych, modnych i energetycznych stylizacjach wizytowych, zwłaszcza tych odbywających się w plenerze, jak obchody, inauguracje, urodziny miasta czy jubileusze. Stylizacja wybrana przez naszą Klientkę, Członka Zarządu Województwa Małopolskiego, Panią Iwonę Gibas, jest tego doskonałym przykładem.

Musztardowa stylizacja z De Marco. Jak powinna prezentować się kobieta na stanowisku?

Musztardowy to kolor, który zdecydowanie pozwala wyróżnić się spośród tłumu, jednocześnie prezentując się elegancko i stylowo. Pani Iwona Gibas, podczas jubileuszu 125-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej, zaprezentowała się w energetycznym, musztardowym komplecie wizytowym – żakiecie ze spódnicą, szytym na miarę w naszym Atelier. Źródło: facebook.com

W stroju wizytowym, zwłaszcza pełniąc ważne funkcje reprezentacyjne, warto wykorzystać „siłę” przekazu tego wyjątkowego koloru. Ciepła żółć budzi bowiem bardzo pozytywne skojarzenia, buduje wizerunek osoby radosnej, odważnej i otwartej wobec innych ludzi. Z tego też powodu świetnie sprawdza się w sytuacjach bezpośredniego kontaktu z słuchaczami, pracownikami, klientami czy wyborcami. Ciepła żółć wspiera wizerunek kobiety pełnej fantazji, kreatywnej i innowacyjnej, skupionej na satysfakcjonującym rozwiązywaniu napotykanych trudności i problemów.

Nowoczesne garsonki biznesowe i dyplomatyczne

Musztardowa stylizacja kobiety na wysokim stanowisku

Na letnie czy też wczesnojesienne spotkania i wydarzenia kulturalne – musztardowy kostium szyty na miarę to propozycja efektowna i stylowa. Lekko zgaszony odcień żółtego i pomarańczy, w połączeniu z klasycznym, bardzo kobiecym fasonem wizytowej garsonki – pozwala stworzyć stylizację elegancką i stonowaną, świetną także na oficjalne uroczystości np. w świątyni, gdzie obowiązuje specyficzny dress code. Na zdjęciu: Szanowna Pani Iwona Gibas, podczas oficjalnej części obchodów 125-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej. Źródło: facebook.com

Biznesowe garsonki De Marco w kolorze musztardowym

Garnitury, garsonki czy kostiumy w kolorze musztardowym. Jak nosić?

De Marco polska luksusowa marka dla eleganckich kobiet. Nowoczesne garsonki biznesowe i dyplomatyczne, modne garnitury damskie i kostiumy dla kobiet świata nauki, kultury, sztuki, dyplomacji, biznesu i polityki.

Choć musztardowy to odcień żółtego, ma w sobie znacznie więcej szlachetności i stonowanej elegancji. Jednocześnie stanowi kolor niezwykle wyrazisty, co z powodzeniem można wykorzystać podczas – nie tylko imprez okolicznościowych, wyjątkowych okazji rodzinnych, ale też np. podczas konferencji czy spotkań biznesowych o mniej formalnym charakterze.
Choć ze względu na swoją tonację, najpiękniej prezentuje się on na kobietach o ciepłym typie kolorystycznym, umiejętnie wystylizowany, sprawdzi się u większości kobiet, ceniących niebanalne, ciekawe stylizacje i przyciągające uwagę dodatki.

Musztardowa stylizacja dyplomatyczna dla dojrzałej kobiety. Iwona Gibas w nowoczesnej garsonce z De Marco

Musztardowy pozbawiony jest agresywności intensywnej, jaskrawej żółci. Przepięknie prezentować się w nim będą szczególnie Panie o ciepłym typie kolorystycznym (typu wiosna i jesień). Źródło zdjęcia: facebook.com


Monochromatyczne stylizacje, także w kolorze musztardowym – to zdecydowanie sposób na stworzenie kreacji wizytowej doskonałej na najbardziej oficjalne uroczystości i wydarzenia. Ten ciepły odcień żółci to jednak także barwa świetna w stylizacji w połączeniu z innymi kolorami. Najpiękniej będzie prezentować się ona z całą pewnością z neutralną czernią, szarościami oraz beżami. Takie połączenia sprawią, że wizerunek będzie spokojniejszy i odpowiednio stonowany, zwłaszcza podczas oficjalnych wystąpień.

Czytaj również: Jak powinna wyglądać matka chrzestna statku?


Dla odważniejszych i na mniej formalne okazje, polecamy połączenie musztardowego z piękną, butelkową zielenią, niebieskim (zwłaszcza w kierunku denimu) czy dojrzałym burgundem. Pamiętać należy, że aby uzyskać stylowy i ekskluzywny efekt, należy ograniczyć się do 2, ewentualnie 3 kolorów. Zbyt zróżnicowane kolorystycznie zestawy sprawiają, że automatycznie stylizacja spada w gradacji strojów na niższym poziom.

Eleganckie komplety damskie ze spodniami lub spódnicą na wesele.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekskluzywnych i stylowych kreacji wizytowych i biznesowych w kolorze musztardowym, dostępnych on-line w naszym sklepie internetowym De Marco.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307