Elegancka czerwona sukienka wizytowa

Zabłyśnij na każdym spotkaniu. Czerwona sukienka Dziewanna

Elegancka czerwona sukienka wizytowa szyta na miarę w atelier Władysławy Frączek.

Jednym z najsilniejszych w modzie kolorów jest z całą pewnością czerwień.
Jak odpowiednio wykorzystać „mowę czerwieni”?
Czy czerwona sukienka pasuje jedynie na wesele, czy też można ją wykorzystać w stylizacji podczas oficjalnych eventów?

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, pani Iwona Gibas,
w czerwonej sukience wizytowej Dziewanna,
podczas inauguracji wystawy czasowej „Przebaczam”,
w Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II.

Czerwień – kolor liderów

Stylizacje, w których główną rolę odgrywa czerwień, są z całą pewnością kompozycjami, z którymi nauczyliśmy się postępować ostrożnie. Czerwień to kolor z wielką mocą, niezawodnie zwracającą uwagę otoczenia.
W relacjach służbowych, jeśli jest zastosowana, to raczej w charakterze dodatków czy elementów, nie całego ubioru. Inaczej rzecz się ma oczywiście podczas np. uroczystości rodzinnych. Sukienka na wesele w kolorze czerwonym czy sukienka na Sylwestra – podkreślają nasze zdecydowanie, aspiracje
i pewność siebie.

Czerwień to kolor liderów, wskazuje silną, zdecydowaną osobowość,
urodzonego przywódcę. Na zdjęciu – Pani Iwona Gibas, w sukience Dziewanna.

Czerwona sukienka – narzędzie uwagi

Czerwień może więc wspaniale przysłużyć się rozpropagowaniu i podkreśleniu treści, na których rozpowszechnieniu szczególnie nam zależy.

Wkładając pięknie skrojoną, odpowiednio dobraną do naszego typu kolorystycznego kreację w czerwieni, możemy być pewni, że będziemy mogli z powodzeniem wykorzystać uwagę, którą obdarzy nas audytorium.

Czerwona sukienka sprawdzi się wspaniale nie tylko na uroczystościach rodzinnych, jak wesela, śluby czy rocznice. Jeśli charakter imprezy na to pozwala, może być wspaniałym ubiorem umożliwiającym zwrócenie uwagi audytorium na wybranych treściach czy myśli przewodniej.

Czerwień w służbie muzeum

Doskonałym przykładem ubioru, w którym wykorzystano moc czerwieni, może być z całą pewnością stylizacja naszej Klientki – Członka Zarządu Województwa Małopolskiego – Pani Iwony Gibas.
Pojawiła się ona w naszej sukience z modelu Dziewanna, właśnie w czerwieni, podczas inauguracji nowej wystawy czasowej Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II pt. „Przebaczam”.

Podczas zainaugurowanej przez Panią Iwonę Gibas wystawy, można między innymi zobaczyć ekspozycję prezentującą wyposażenie sali szpitalnej z polikliniki Gemelli, w której Jan Paweł II przebywał po zamachu.

Czerwień nie musi być jedynie dodatkiem. Z powodzeniem, odpowiednio wystylizowana, może posłużyć jako narzędzie w rękach lidera.

Elegancka czerwona sukienka wizytowa De Marco.

Piękna, czerwona sukienka wizytowa Dziewanna, posłużyła więc jako stylizacja, dzięki której zarówno zgromadzeni, jak i przede wszystkim opinia publiczna mogła zwrócić baczną uwagę nie tylko na samą wystawę, ale przede wszystkim jej przesłanie, które zawierają się w słowach Papieża Polaka:

„Wszyscy potrzebujemy przebaczenia ze strony naszych braci, wszyscy zatem winniśmy być gotowi przebaczać. Prosić o przebaczenie i przebaczać – oto droga prawdziwie godna człowieka”

Czytaj również: Elegancka zwiewna spódnica z żakietem na lato.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307