Elegancka długa spódnica

Elegancka długa spódnica.

Elegancka długa spódnica.

Połączenie elegancji, kobiecości i odrobiny zmysłowości. Długa spódnica, w typie ołówkowej, sprawi, że w krótkim czasie, stworzymy na jej bazie stylizacje odpowiednie zarówno na oficjalne uroczystości, jak i romantyczne, wieczorne spotkanie.

Nasza najnowsza propozycja – żakardowa spódnica maxi Viana, przepięknie prezentować się będzie jako element zarówno spokojniejszych stylizacji, jak i podstawa kreacji na wielkie wyjścia.

Żakardowa, długa spódnica Viana II
przepięknie komponuje się z żakietem czy elegancką bluzką,
tworząc elegancką, zmysłową kreację na wieczór.

Długa spódnica, w typie ołówkowej, ozdobiona zwracającym uwagę rozcięciem z przodu, jest nie tylko strojem eleganckim i odpowiednio wystylizowana – świetnie nadająca się na spotkania biznesowe, oficjalne uroczystości czy wystąpienia.
Przy odrobinie szaleństwa wprowadzonego za pomocą dodatków i skomponowaniu jej np. z bluzką, z powodzeniem może stanowić piękną kreację wieczorową.

Elegancka długa spódnica. Viana to połączenie zachwycającej prostoty i elegancji,
z nutką tajemniczości i zmysłowości.

Eksluzywną spódnicę Viana, prócz czerni, oferujemy jeszcze w przepięknych żakardowych wzorach w modelach Viana II i Viana III.

Zastosowanie żakardu nie tylko nadaje unikalnego, artystycznego charakteru, poprzez piękne wzory, ale także sprawia, że spódnica jest elastyczna i sprężysta. Spektakularnie więc eksponuje kobiecą sylwetkę, jednocześnie wyróżniając się niesamowitym komfortem noszenia.

Spódnica maxi Viana III wyróżnia się nie tylko piękną linią,
ale także przyciągającym uwagę wzorem.

Choć utarło się przekonanie, że spódnica w typie maxi pasuje głównie osobie wysokiej o nienagannej sylwetce, nie jest to prawda. Długa spódnica doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy mamy do czynienia z pełniejszą niż standardowo pupą, udami czy rozbudowanymi łydkami.
Bardziej uwydatniony brzuszek zamaskuje spódnica maxi z podwyższonym stanem.

Czytaj również Profesjonalna odzież wizytowa i dyplomatyczna dla kobiet.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307