Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Pani Iwona Gibas prezentowała się pięknie i kobieco, a zarazem niezwykle profesjonalnie podczas wydarzeń podsumowania projektu "Wirtualna Małopolska".

Elegancka garsonka nie tylko na wesele.

Mimo pandemii, staramy się żyć normalnie. Z wieloma obostrzeniami i niejednokrotnie na zmienionych zasadach, nadal jednak odbywają się nie tylko ważne uroczystości rodzinne, jak śluby, wesela, komunie czy prymicje ale także imprezy kulturalne.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, pragniemy zaprezentować dziś przepiękną garsonkę Felicję. Strój ten doskonale sprawdzi się na zarówno na spotkaniach „twarzą w twarz”, jak i tych organizowanych za pośrednictwem nowych technologii.

Czytaj również: Jak się ubrać na spotkania edukacyjne on-line

Unikatowa garsonka Felicja, doskonała stylizacja na komunię, wesele, chrzciny, prymicje
czy też ważne wydarzenia medialne

Elegancka garsonka

Ze względu na zwiększony nacisk na wirtualną organizację wydarzeń publicznych, jeszcze istotniejszym jest, aby strój przygotowany na te okazje, świetnie prezentował się nie tylko na żywo, ale właśnie w kamerze.
O warunkach dobrej prezencji na spotkaniach on-line pisaliśmy już niejednokrotnie.
W przypadku imprez kulturalnych, występów na scenie – warunki znacznie różnią się od tych, które możemy sami zorganizować, podczas wirtualnego spotkania z domu czy biura.
Transmitowane oficjalne wydarzenia wiążą się ze specyficznym oświetleniem, tym bardziej więc musimy zadbać o rozświetlenie twarzy i odpowiednią dla naszej urody temperaturę kreacji na scenę.
Garsonka Felicja wyróżnia się nie tylko piękną linią i niebanalnym krojem, ale także doskonałym doborem barwy i faktury kreacji. Górna część – żakiet, w okolicach twarzy i subtelnego dekoltu – w kolorze śmietanki – pięknie rozświetla, sprawiając, że twarz wygląda na wypoczętą i pełną blasku.

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego – Pani Iwona Gibas,
w garsonce Felicja podczas Święta Wirtualnych Muzeów Małopolski.

Obok przepięknego wzoru dolnej części kostiumu, warto także zwrócić uwagę na oryginalne rozwiązanie, jakim jest takie zaprojektowanie żakietu, by ozdobny suwak, znajdował się w tylnej jego części. W ten sposób kreacja prezentuje się jeszcze bardziej elegancko zwłaszcza, że na scenie zazwyczaj prezentujemy się jedynie en face.
Podnoszone zalety modelu Felicja, świetnie sprawdzą się także w przypadku ważnych uroczystości rodzinnych. Strój na prymicje, chrzest, ślub i wesele czy komunie, także musi spełnić szereg wymagań, aby był odpowiedni do okazji i miejsca w którym się znajdujemy.

Elegancka garsonka Felicja, wyróżnia się nie tylko bardzo oficjalną i elegancką kolorystyką, ale także odpowiednim do każdej z tych okazji krojem.
Ołówkowa spódnica kończy się na uniwersalnej dla większości kobiet długości do kolana, a żakiecik został zaprojektowany tak, by podkreślać zalety kobiecej sylwetki, z klasą i odpowiednim wyczuciem, stosownym do okoliczności.

Wiceprzewodnicząca Iwona Gibas podczas wręczania Nagrody Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne

Serdecznie dziękujemy Pani Iwonie Gibas za wybór po raz kolejny naszych kreacji i doskonałe prezentowanie województwa na arenie krajowej.

Czytaj również: Spodnium damskie hitem sezonu 2021. Wieczorowe garnitury damskie


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307