Polskie marki odzieżowe ekologiczne ubrania

Markowe ekologiczne ubrania

Ekologiczne ubrania

Żyjemy w czasach konsumpcjonizmu, w których posiadanie dużej ilości ubrań, na każdą okazję, nikogo specjalnie nie dziwi. Choć ludzkość ubrań używa od dawien dawna, podejście do mody, jako globalnego biznesu- jest „wynalazkiem” naszych czasów.
Czy jednak prawdziwa elegancja oznacza szafę pełną rozmaitych kreacji, które posłużą nam jedynie raz i zostaną zapomniane? Czy w prawdziwym stylu bardziej chodzi o ilość, czy jakość?

Popularność trendu „fast fashion” (czyli kierunku, który można streścić w słowach kup tanio – szybko wyrzuć) wspierają z całą pewnością także media społecznościowe, wzmacniające chęć ciągłego prezentowania się w najnowszych kolekcjach i ogromnej presji związanej z wyglądem.
Wyprodukowane w ten sposób ubrania, które z zasady mają posłużyć zaledwie kilkukrotnie – są produktami niskiej jakości, zarówno pod względem zastosowanych materiałów, jak i krawiectwa.

Prawdziwa elegancja i klasa nie zobowiązuje do ciągłej „pogoni”
za modowymi nowościami, bez refleksji nad tym, w czym rzeczywiście wyglądamy dobrze.
Kostium, który wspaniale posłuży jako element szafy kapsułowej – Kira

Tymczasem prawdziwe poczucie stylu i elegancji, wyklucza stosowanie najtańszych, niskiej jakości materiałów i produkcję, nastawioną na szybkość w udostępnieniu do zakupu.

Coraz częściej, poprzez swój przykład, zwracają na ten fakt współczesne „ikony mody”. Dla wielu za taką może z całą pewnością uchodzić m.in. Księżna Catherine, małżonka następcy brytyjskiego tronu – Księcia Williama Windsora.
Kate Middleton znana jest z rozsądnego podejścia do zakupów kreacji. Stawia na ponadczasowe stroje i uniwersalne wzory i faktury, które stylizuje w zależności od okazji.

Jako De Marco staramy się tworzyć kolekcje ubrań, które ze względu na swój ponadczasowy charakter, dobór materiałów i kunszt krawiecki – posłużą na lata.
Projektując poszczególne elementy, dbamy, by były to sukienki, żakiety czy spodnie, które z powodzeniem będzie można łączyć z innymi, nadając im nowego kształtu.
Dlatego umożliwiamy naszym Klientkom pomoc w kompletowaniu tzw. szafy kapsułowej (więcej na ten temat pisaliśmy już Czy szafa kapsułowa to nudne, sztywne zestawy? Zalety skompletowanej garderoby. czy Szafa kapsułowa De Marco).

Elegancki komplet wizytowy Fleur stanowi nie tylko
piękną kreację na szczególną okazję, ale także doskonałą
„bazę wyjściową: do wielu stylizacji i okazji.

Ogromne znaczenie ma dla nas tworzenie kolekcji z najwyższej jakości materiałów. Wierzymy bowiem, że to czym otulamy naszą skórę, ma równie wielkie znaczenie jak to co jemy czy czego używamy do pielęgnacji.

Żakiet ze spodniami Hana II. Uniwersalny żakiet i cygaretki,
które w zależności od zastosowanych dodatków,
sprawdzą się zarówno jako kreacja wizytowa jak i wieczorowa.

Ekologiczne ubrania polska: De Marco kolekcja na zamówienie krok po kroku

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307