Elegancka odzież damska sklep internetowy

Jak się ubrać na spotkania edukacyjne on-line

Elegancka odzież damska.

Szczególnym rodzajem spotkań on-line, w których obecnie uczestniczymy, są spotkania o charakterze edukacyjnym czyli wszelkiego rodzaju wykłady, prelekcje, konsultacje etc.

Jakie stylizacje na nie przygotować, by wyglądać profesjonalnie, a jednocześnie nie – zbyt wytwornie?

Jeśli nasz strój będzie wyróżniał się jako zbyt elegancki, możemy czuć się nieswojo, jednocześnie sprawiając, że będzie on przyciągał zbyt dużą uwagę odbiorców.
W przypadku jednak, gdy wybierzemy kreację nadmiernie „casualową”, nieoficjalną – spowoduje to, że możemy zostać odebrani jako osoby mało profesjonalne.
Najważniejszą więc, a jednocześnie najprostszą zasadą odnośnie komponowania ubioru na zajęcia edukacyjne on-line, jest ubranie tego, w czym zaprezentowalibyśmy się w spotkaniu bezpośrednim.

Ważnym jest także rodzaj audytorium i przyjęty w nim nieoficjalnie dress code, z którym przyjdzie nam wirtualnie się spotkać.

Elegancka odzież damska – De Marco
elegancka wizytowa sukienka

Dyskretna elegancja sukienki Psyche doskonale sprawdzi się podczas
edukacyjnych spotkań on-line.

eleganckie komplety damskie

Gdy pragniemy przyciągnąć uwagę audytorium on-line,
unikając jednocześnie zbytniej formalności w stroju,
proponujemy zestawienie bluzki Abelia z klasyczną czarną spódnicą

Jeśli docelowo, nasza publika czy wirtualni współpracownicy, preferują strój mniej formalny – z całą pewnością dobrze będzie uwzględnić to także w swojej stylizacji, oczywiście pozostając sobą.

Równowaga kolorów

Przygotowując strój do prezentacji on-line, warto wziąć pod uwagę tło, na jakim będziemy występowali przed kamerą. Dobrze jest zadbać o to, by pomiędzy kolorami tła a naszym ubiorem, istniała odpowiednia równowaga kolorystyczna. Zarówno połączenie jasnego tła ze zbyt jasnym ubiorem, jak i ciemna sceneria połączona ze zbyt ciemnymi barwami w naszej stylizacji, będą działały na naszą niekorzyść.

elegancka bluzka do spódnicy

Na jasnym tle, dobrze będą prezentowały się ciemniejsze stylizacje.
Świetnym wyborem na wirtualne spotkanie ze studentami, będzie zestawienie delikatnej bluzki z długim rękawem Marga ze spódnicą z kostiumu Rachela. To połączenie to także wspaniały przykład różnorodności w szafie, którą można osiągnąć stosując zasady szafy kapsułowej.

Eleganckie bluzki wizytowe

Alternatywne rozwiązanie dla ciemniejszego tła, na bazie śmietanowej bluzki Marisol
oraz spódnicy kostiumu Rachela.

biała sukienka wizytowa

Pięknie będzie prezentowała się także subtelna, wizytowa sukienka Leandra

Błękitna sukienka wizytowa

Zaufanie wzbudzi skromna i klasyczna sukienka błękitna Hilariona.

Umiejętnie dobrany kostium podkreśla kompetencje

Uniwersalną kreacją jest z całą pewnością kostium. Na co dzień, w przypadku spotkań typu wykłady – także on-line, powinien on być zachowany w spokojniejszym tonie. Zawsze lepiej zdecydować się w takim przypadku na” skromniejszy” komplet, który będzie się odznaczał przede wszystkim nienagannym krojem i perfekcyjnym odszyciem. Ten efekt z całą pewnością osiągniemy zamawiając kostium szyty na miarę.

Stonowany, choć niebanalny kostium Adria.

elegancki żakiet do sukienki

Eleganckie żakiety damskie do sukienek typu Miriam

Stylizacja to jednak nie wszytko. Warto pamiętać o kilku ważnych aspektach technicznych, związanych z przygotowaniem otoczenia i sprzętu, które sprawią, że nasze wystąpienie będzie wyglądało znacznie bardziej profesjonalnie, przy stosunkowo małym nakładzie pracy. Kluczowe kwestie zostały przez nas opisane w Jak dobrze wyglądać na telekonferencji – dress code w pracy zdalnej Co założyć na wideokonferencję?


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307