Najmodniejsze garnitury damskie szyte na miarę w De Marco

Garnitur damski wieczorowy , wizytowy.

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester i karnawał. Choć w tym roku uroczystości mogą być skromniejsze, mimo wszystko jest to ostatnia chwila, by zaplanować w jakiej kreacji wystąpimy.
Od zawsze za szczyt elegancji na tę okazję uznaje się długą suknię wieczorową. Tymczasem absolutnym hitem sezonu jest garnitur damski. Kreacja kobiety zdecydowanej, pewnej siebie i swojej pozycji.

„Męski” garnitur w kobiecym wydaniu

Garnitur długo był utożsamiany ze strojem wybitnie męskim. To niepowtarzalne połączenie marynarki ze spodniami, jednoznacznie kojarzy się nie tylko z elegancją i profesjonalizmem, ale przede wszystkim z władzą, wysoką pozycją zawodową, sukcesem i pewnością siebie.

Garnitur damski szyty na miarę w Atelier Władysławy Frączek er Frydrychowicach.

arnitur damski Miriam to duet stworzony dla kobiet emanujących wewnętrzną siłą i pewnością siebie. Idealna, elektryzująca propozycja wieczorowa, wobec której nikt nie przejdzie obojętny.

Do kobiecej garderoby garnitur damski wkraczał dość nieśmiało, początkowo za sprawą sufrażystek. Bodaj najpopularniejszą kobietą noszącą garnitur była George Sand, francuska pisarka.
Zainteresowanie świata mody garniturami dla kobiet zawdzięczamy przede wszystkim gwiazdom kina i estrady lat 30. XX wieku. Wśród nich prym wiodą z całą pewnością Marlena Dietrich, Katharine Hepburn czy Greta Garbo.
Prawdziwą rewolucję przeszedł jednak garnitur damski od drugiej połowy lat 70. XX wieku, kiedy to narodził się nurt w modzie o nazwie power dressing. Poprzez ubrania w tym stylu, kobiety pragnęły podkreślać nie tylko swoją obecność w biznesie, ale przede wszystkim rosnące znaczenie.

Nowe oblicze garnituru damskiego.

Rok 1966 był momentem przełomowym dla współczesnego spojrzenia na kobiecy garnitur. Yves Saint Laurent, podczas swojego pokazu fall-winter haute couture, przedstawił Le Smoking. Mimo początkowo nieprzychylnych opinii, projekt zachwycił ówczesne gwiazdy kina, m.in. Catherine Deneuve czy Liza Minelli.

Ekskluzywne wieczorowe garnitury damskie od znanej polskiej projektantki dostępne są na sklepie internetowym De Marco.

Luksusowy garnitur damski to nowe spojrzenie na kobietę i kobiecą sylwetkę. Spodnium Fortuna to wyraz najwyższej elegancji i profesjonalizmu, w kobiecym wydaniu.

Garnitur damski ukazał kobiecą sylwetkę w zupełnie nowym świetle, zwłaszcza, że w ślad za projektami YSL pojawiły się nowe – wielkich domów mody.

Luksusowe garnitury damskie na wielkie wyjścia

Choć suknia wieczorowa jest kreacją, która jako pierwsza nasuwa się, gdy planujemy tzw. „wielkie wyjście” – warto rozważyć mniej oczywisty wybór, jakim jest właśnie luksusowy, wieczorowy garnitur damski.
Duet szykownej marynarki ze spodniami, dobranej do naszego typu urody i sylwetki, sprawi, że ku nam z całą pewnością zwrócą się oczy wszystkich zebranych.
Pięknie odszyta kreacja, łącząca w sobie delikatność i siłę, zagwarantuje nam odpowiednią prezencję i niesamowite poczucie komfortu i wygody.

Ekskluzywne garnitury damskie, najmodniejsze stylizacje dla eleganckich kobiet z charakterem.

Luksusowy garnitur damski Miranda, to kwintesencja kobiecości.

Zapraszam Cię do przeczytania artykułu: Czy szafa kapsułowa to nudne, sztywne zestawy? Zalety skompletowanej garderoby.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307