Jak się ubrać na wesele w stodole, fabryce, browarze, winnicy czy plenerze? Najmodniejsze sukienki koktajlowe w stylu slow fashion

Jak się ubrać na wesele w stodole, fabryce, browarze, winnicy czy plenerze? Najmodniejsze sukienki koktajlowe w stylu slow fashion

Jak się ubrać na wesele jako gość? Szukasz sukienki na oryginalne przyjęcie weselne zaaranżowane w starej fabryce czy klimatycznym browarze? Potrzebujesz modnej stylizacji na wesele w plenerze, na plaży czy nowoczesnej stodole? Oto nasze lekkie, modne sukienki koktajlowe na uroczystości w nurcie „slow”.

Czytaj również: Jakie sukienki na wesele dla mamy? Najpiękniejsze stylizacje dla 40 latki, 50 latki, 60 latki, 70 latki cz.2

Przyjęcie w stylu „slow”? Co to takiego?

W coraz częściej przytłaczającej nas atmosferze pośpiechu i planowania – zorganizowanie przyjęcia, zwłaszcza weselnego, na swoich własnych zasadach i w indywidualnym rytmie, może być sporym zaskoczeniem dla Gości. Mimo to trend organizowania uroczystości określanych mianem „slow” jest coraz popularniejszy. Słowo „slow” z angielskiego – powolny, niespieszny; dość dobrze oddaje charakter tego typu uroczystości oraz ich główne założenie.
Przyjęcie w stylu „slow”, zwłaszcza imprezy towarzyszące ślubowi – slow wedding, to uroczystości w swoim własnym tempie, swobodne, lekkie i pełne nieskrępowanej radości, a skupione na celebrowaniu chwil i więzi między ludźmi, a także życie blisko przyrody. W niespieszny rytm uroczystości doskonale wpisują się lekkie, zwiewne i swobodne kreacje w kolorach przyrody, najlepiej z naturalnych tkanin.

Slow wedding, przyjęcie jubileuszowe czy Komunia w stylu slow to swoisty ukłon w stronę pięknych polskich tradycji swobodnych, pełnych zabawy i radości uroczystości. W ten wyjątkowy klimat doskonale wpisują się zwiewne, niezwykle komfortowe sukienki koktajlowe w neutralnych, delikatnych kolorach natury. Nasze modne sukienki koktajlowe na lato to doskonała propozycja na wesele w plenerze, na plaży, starej stodole, fabryce czy nad jeziorem. Pastelowa kolorystyka naszych sukienek Ariana, Aldona czy Alina przywodzi na myśl piękno otaczającej nas przyrody, jednocześnie zapewniając wyjątkowy komfort.

Slow wedding w starej stodole czy klimatycznym browarze – co ubrać jako Gość?

Ślub i wesele, bądź też inna ważna uroczystość organizowana w miejscu innymi niż standardowa sala domu przyjęć to doskonała okazja by zorganizować wymarzone przyjęcie w swoim własnym guście. Otrzymując zaproszenie na imprezę urodzinową, jubileuszową czy właśnie slow wedding – zaplanowane w klimatycznym browarze, starej, dostosowanej do potrzeb stodole, byłej fabryce czy w plenerze – nad jeziorem, na morskiej plaży czy w lesie – powinniśmy pamiętać, aby kreacja była dostosowana do tych jakże odmiennych warunków.
Podczas imprez w stylu „slow” – możemy pozwolić sobie na znacznie więcej swobody i wolności w doborze stroju. Mężczyźni tradycyjny garnitur mogą z powodzeniem zastąpić zestawem ze spodniami i lnianą koszulą, mile widziana będzie „charakterna” kamizelka. Dla kobiet na wesele najlepiej sprawdzą się swobodne, delikatne, zwiewne sukienki koktajlowe z przewiewnych, odpornych na zagniecenia materiałów.

Piękne koktailowe sukienki na lato idealne na wesele, przyjęcie w ogrodzie, wieczorne spacery po plaży, …

Piękne sukienki koktajlowe z pastelowym motywem kwiatowym Aldona czy Alina – to kreacje, które zapewnią elegancki, odświętny wygląd, jednocześnie wyróżniając się lekkością i wygodą. Zarówno w połączeniu ze szpilkami, czółenkami czy płaskim obuwiem typu balerinki – wyglądają szykownie i świeżo. Nasze wyjątkowe sukienki w kwiaty doskonale sprawdzą się także podczas garden party ze znajomymi, na pikniku rodzinnym, czy sąsiedzkiej imprezie na tarasie – to kreacje łatwe w stylizacji i nie wymagające wielu dodatków.

Czytaj również: Jaki kolor sukienki na wesele? Jakie sukienki na wesele dla 50 latki? Modne popielate stylizacje na wesele 2023 cz.1

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307