Jak się ubrać na wieczór autorski? Stylizacje od najsławniejszej polskiej projektantki z De Marco

Jak się ubrać na wieczór autorski?

Jak dobrze prezentować się wernisaż? Co założyć na wieczór autorski?

Zawody artystyczne nie podlegają w równym stopniu powszechnie przyjętym zasadom dress code’u jak to ma się, w u osób zawodowo nie związanych ze sztuką. Jednocześnie, są sytuacje, w których uzasadnione jest, aby także Artysta, w swojej stylizacji uwzględnił zasady ubioru obowiązujące na spotkaniach bardziej formalnych.
Jak w stroju połączyć uzasadnioną przez sytuację elegancję z pragnieniem ukazania swojej „artystycznej duszy”? W jaki sposób zaprezentować siebie na wieczorku autorskim, także on-line?

Wieczór autorski

Często zdarza się, na rozmaitych spotkaniach z osobami zawodowo zajmującymi się szeroko pojętą sztuką, że przeważającym kolorem w stylizacjach jest kolor czarny, ewentualnie uzupełniany odważniejszą biżuterią lub innymi dodatkami.

jak się ubrać na wieczór autorski

Oryginalna zwiewna bluzka dla kobiety z duszą artystki. Sklep internetowy: Tunika Lukrecja

Oryginalna zwiewna szyfonowa sukienka z De Marco.

Czarna sukienka w greckim stylu to idealna stylizacja na wieczór autorki.

Czerń jest oczywiście kolorem, który z powodzeniem można zastosować, jako bazę, tło dla wyrażania swojej artystycznej osobowości. Monochromatyczne stylizacje pozwalają na pierwszym planie ukazać, to co Artysta pragnie zaprezentować przede wszystkim, czyli efekty swojej pracy.

Nie tylko czerń.

Pragniemy jednak zaproponować Państwu, aby podczas oficjalnych spotkań, także on-line, bo takowe w obecnej rzeczywistości przeważają – swój styl pokazać także bezpośrednio poprzez to co mamy na sobie.
Pierwszym krokiem, może być zastąpienie czerni, kolorami w których nadal czujemy się komfortowo, jednocześnie, poprzez które będziemy w stanie ukazać siebie w „nowym świetle”.

Zjawiska stylizacja dla kobiety nauki, kultury i sztuki.

Spokojny, stonowany ale zarazem elegancki zestaw Abelia
w dostojnym granacie
jest doskonałym „tłem” dla Artysty

Widowiskowe stylizacje

Audytorium na spotkaniu, ze światem sztuki, oczekuje obcowania ze sztuką, także bezpośrednio w osobie Autora (niezależnie od tego czy jest to np. plastyk, pisarz, architekt czy tancerz).
W ten sposób, stylizacja autora staje się doskonałym narzędziem, do artystycznego wyrazu. Warto więc na spotkaniu „zaskoczyć” swoich odbiorców- prezentując siebie, nie tyle w stroju, ale swoistym dziele sztuki krawieckiej.

Oryginalne płaszcze z nowej kolekcji Władysławy Frączek.

Żakiet/płaszcz Sława jest idealnym przykładem kreacji, która nie jest jedynie okryciem, ale przede wszystkim narzędziem do wyrażania siebie.

Naturalnie, że Artysta!

Osoby o artystycznych zainteresowaniach to osoby niejednokrotnie mocno związane z naturą, w szczególny sposób ceniące naturalne surowce. Nie bez powodu. Naturalne materiały takie jak np. len czy jedwab, w sposób niezaprzeczalny niosą w sobie dyskretną elegancję i piękno, a jednocześnie tajemnicę – mocniej przemawiając do naszej wyobraźni.
Warto więc, w swoich stylizacjach korzystać, z wolności i czystości z jaką kojarzą nam się naturalne tkaniny.

Wiskozowe i Lniane ubrania dla artystów

Niepowtarzalna odzież damska projektowana i szyta na zamówienie. Sklep internetowy De Marco

Ekskluzywny komplet damski jedwabna bluzka ze spódnicą.

Jedwabna bluzka ze spódnicą to cudowna stylizacja na wieczór autorki w dziedzinach takich jak literatura, poezja muzyka klasyczna…

Lekko i zwiewnie

Szeroko pojętej sztuki nie da się zamknąć w sztywnych ramach. Kreacje Artysty także powinny pozostawiać wolność, swobodę w wyrażaniu siebie. Proponujemy więc, by na uroczyste spotkania wieczorowe, wybierać kreacje lekkie, eteryczne.

Granatowa sukienka z plisowanym dołem idealna na wesele i na wieczór autorski

Plisowana, zachwycająca lekkością suknia Rode

niepowtarzalne ubrania De Marco, sklep internetowy

Eleganckie i nietypowe ubrania damskie dla kobiet twórczych.

Sklep internetowy De Marco :)

Czytaj również: Modny kolor na jesień. Musztardowe spódnice, sukienki, garnitury damskie oraz Nie popadaj w populistyczne trendy masowych koncernów odzieżowych. Stylizacje kobiet z klasą. Część I


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307