Kolory dla blondynek. Ekskluzywna brzoskwiniowa garsonka Livia

Kolory dla blondynek. Ekskluzywna brzoskwiniowa garsonka Livia

Ekskluzywna garsonka w jasnym kolorze. De Marco modne komplety żakiet ze spódnicą.

Niezależnie od pory roku, wprowadzenie koloru do garderoby nie tylko wyróżni nas z tłumu, ale znacząco wpłynie na nasze samopoczucie. Jak dobrać odpowiedni kolor dla siebie? W jakich kolorach szczególnie dobrze będą wyglądały panie o słowiańskim typie urody? Oto propozycja urzekającej kreacji dla Pań o włosach w kolorze blond.

Nasza wspaniała Klientka, Pani A. Malinowska,
w brzoskwiniowej garsonce Livia z kolekcji Chrystian IX

Ekskluzywna garsonka w jasnym kolorze. De Marco modne komplety żakiet ze spódnicą.

Piękna polska uroda

Jednym z najpopularniejszych w Polsce typów kobiecej urody, podziwiany przez przedstawicieli innych krajów, jest zdecydowanie typ słowiański. Charakteryzuje go ładna, zgrabna sylwetka, jasna, czasem lekko zaróżowiona skóra, najczęściej niebieskie oczy i włosy w kolorze blond. Powszechny podziw dla urody Polek z całą pewnością nie może dziwić – to kobiety o urodzie subtelnej i delikatnej, wyróżniające się urzekającym, dziewczęcym wręcz urokiem.

Jak podkreślić słowiańską urodę? Kolory dla blondynek

Określenie swoich kolorów, które zdecydowanie podkreślą naturalne piękno, może początkowo być problematyczne. W wyborze barw dla siebie – warto rozpocząć od określenia kluczowej kwestii – czy reprezentujemy typ kolorystyczny chłodny czy ciepły.

Czytaj również: Sukienki z jedwabiu naturalnego na wesele – polskie stylizacje

Blondynki o chłodnym typie

Panie o włosach w kolorze blond i jasnej cerze, należące do chłodnego (zimnego typu kolorystycznego), wyróżnia najczęściej niebieska lub szara tęczówka oka, włosy blond – wpadające raczej w zimne tony, w kierunku szarości oraz blada cera, pod wpływem słońca łatwo przybierająca kolor różowy i czerwony. Skóra jest także dość skłonna do poparzeń słonecznych.

Aby szczególnie wyeksponować subtelną urodę blondynek w chłodnym typie i piękne niebieskie oczy, warto dobierać kreacje w kolorach do nich pasujących. Są to szczególnie odcienie chłodne, takie jak: różne odcienie błękitu, przygaszone, chłodne odcienie pomarańczy, żółtego, czerwieni czy zieleni.

Brzoskwiniowy kolor garsonki wizytowej Livia,
ładnie eksponuje delikatną, słowiańską urodę
naszej pięknej Klientki – Pani A.Malinowskiej.

Ekskluzywna garsonka w jasnym kolorze. De Marco modne komplety żakiet ze spódnicą, profesjonalne krawiectwo miarowe.

Blondynki o ciepłym typie

Kobiety z włosami w kolorze blond w ciepłym typie kolorystycznym, najczęściej mają tęczówkę w kolorze brązu lub zieleni. Włosy wpadają w ciepłe, złociste odcienie a cera, dobrze znosi ekspozycję na promienie słoneczne, rzadko ulegając poparzeniom i opalając się na kolor oliwkowy czy brązowy.
Blondynki w typie ciepłym powinny wprowadzić do szafy kolory o większej intensywności i nasyceniu: mocniejszą czerwień, zdecydowane żółcienie, świeżą zieleń, różne odcienie brązu czy zmysłowe, ciemne fiolety.

Jaki fason dla Pań o słowiańskim typie urody?

Polki, jako reprezentantki pięknej słowiańskiej urody, mogą pochwalić się nie tylko urzekającym delikatnością i świeżością obliczem, ale także powabną figurą. Choć często średniego wzrostu, wyróżniają się ładną, zgrabną sylwetką, z zaznaczoną talią. Warto więc te dane przez naturę atuty podkreślać i eksponować.
Aby zrównoważyć sylwetkę warto wybierać górę z bufkami czy marszczeniami w okolicach ramion i krótsze, taliowane żakiety. Świetnie sprawdzą się one w połączeniu ze spódnicą w kształcie litery A lub niezbyt obcisłą spódnicą w typie ołówkowej. Doskonałym przykładem takiej stylizacji jest utrzymana w chłodniejszym odcieniu brzoskwini garsonka wizytowa Livia.

Czytaj również: Najmodniejsza sukienka na wesele dla Mamy Pary Młodej.

Kostium wizytowy ze spódnicą Livia – ładnie podkreśli linię ramion. Rękawek 3/4 odsłaniający nadgarstki doda lekkości sylwetce i pięknie będzie korespondował z delikatną urodą.
Spódnica ołówkowa, choć lekko przylegająca, zapewnia dużą swobodę ruchów.
Subtelną urodę i lekkość podkreśli dodatkowo oryginalna falbanka przy zakończeniu spódnicy.
Brzoskwiniowy kolor kreacji, ładnie wyeksponuje dyskretny, dziewczęcy urok.

Po więcej inspirujących stylizacji dla blondynek i nie tylko, zapraszamy do naszego sklepu internetowego De Marco.

Ekskluzywna garsonka w jasnym kolorze. De Marco modne komplety żakiet ze spódnicą.

Serdecznie dziękujemy naszej Klientce Pani A. Malinowskiej za wierność naszej marce i możliwość zaprezentowania zdjęć w naszej kreacji.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307