Ekskluzywny krótki płaszczyk na jesień, elegancka biznesowa garsonka w granatowe pepito

Szyte w Polsce ekskluzywne kostiumy i garsonki

Najmodniejsza pepitka w kolorze granatowym. Szyte w Polsce ekskluzywne kostiumy i garsonki z motywem granatowo-białej kratki. De Marco damska odzież biznesowa i dyplomatyczna.

Będąca swoistym synonimem klasy i stylu. Stanowi podstawę niezwykle charakternych i wyrazistych stylizacji. Pepitka, zwana także wzorem „kurzej stópki”, choć najczęściej kojarzona z klasycznym duetem czerni i bieli, świetnie prezentuje się także w kolorze. Oto luksusowe stylizacje wizytowe z motywem grantowo-białej pepity od De Marco.

Dora


Na zdjęciu: zachwycająca garsonka wizytowa ze spódnicą ołówkową w długości midi – Dora oraz biznesowa garsonka Dora

Wzór pepitki jest ponadczasowy.

O długiej i niezwykle ciekawej historii pepitki (pied-de-poule), pisaliśmy już w Czarno-białe ekskluzywne zestawy biznesowe, wizytowe i dyplomatyczne w pepitę od De Marco. Motyw pepito, był z całą pewnością, jednym z ulubionych wzorów francuskiej mody. Pepitka jest bowiem odzwierciedleniem tego, co ceniła najbardziej – wyrafinowanej elegancji i prostoty. Pośród licznych trendów, zmieniających się z sezonu na sezon – wypracowany, indywidualny styl, pozostaje niezmienny.

Garsonka ze spódnicą ołówkową midi Dora, w modny wzór granatowo-białej pepitki,
to połączenie wyrafinowanej elegancji i wygody.
Nawet w najbardziej wymagających, stresujących spotkaniach biznesowych czy podczas wystąpień publicznych – Dora pozwala czuć się wyjątkowo komfortowo – wyglądając pięknie i wyraziście.

„Prostota jest ostateczną formą wyrafinowania.” – Leonardo da Vinci

Francuska ikona mody przez całe życie udowadniała poprzez swoje projekty, że umiar i prostota, mają niezwykłą siłę oddziaływania. Czerń i biel, uważała za duet idealny. Nie każdemu jednak czerń, ze względu na typ kolorystyczny – służy. Dlatego warto, idąc śladem projektantki, zdecydować się na równie piękne i eleganckie połączenie bieli z granatem. Kratka w motywie „kurzej łapki”, z zastosowaniem granatu, sprawia, że stylizacja nabiera niezwykle eleganckiego, oficjalnego charakteru. Dzięki temu doskonale sprawdzi się na uroczystościach, oficjalnych spotkaniach etc.

Biznesowa garsonka Dora ze spódnicą ołówkową za kolano, w kolorze ciemnego granatu i stylowym żakietem z granatowo-białą pepitką. Granat to wspaniała, równie elegancka jak czerń, alternatywa kolorystyczna. Granatowo-biała kratka profesjonalnie, luksusowo i niezwykle szykownie, będzie prezentowała się zwłaszcza podczas ważnych, zawodowych spotkań.

Ekskluzywny stylowy płaszczyk przejściowy dla eleganckiej kobiety. Ponad czasowy żakard pepito w pięknym granacie. De Marco sklep internetowy.

Szyte w Polsce ekskluzywne kostiumy i garsonki. De Marco damska odzież biznesowa i dyplomatyczna.

Najmodniejsza pepitka w kolorze granatowym. Szyte w Polsce ekskluzywne kostiumy i garsonki z motywem granatowo-białej kratki
Luksusowa polska marka odzieżowa ze stylizacjami biznesowymi, wizytowymi i dyplomatycznymi dla kobiet. Salon Mody De Marco sklep internetowy

Czytaj również: Jesienne stylizacje na wesele dla Mamy Panny Młodej/Pana Młodego


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307