Kolory dla blondynek …i nie tylko. Ekskluzywny błękitny komplet wizytowy Augustina

De Marco komplet, garsonki i kostiumy damskie. Ekskluzywny błękitny komplet wizytowy w kolorze nieba
Niebieski, jak każdy kolor, ma wiele odcieni, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jako barwa chłodna, najlepiej prezentuje się na kobietach o chłodnym typie kolorystycznym. Doskonale pasuje blondynkom, podkreślając subtelną, wręcz anielską urodę, choć równie pięknie mogą w nim wyglądać także np. brunetki. Jak mądrze zarządzać kolorem niebieskim budując wizerunek? Jak określić jakim typem urody jesteśmy? Oto kilka wskazówek dla kobiet o chłodnym typie kolorystycznym.

Nasza Klientka, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Pani Iwona Gibas to zdecydowanie małopolska ikona stylu. Doskonale wie, jak poprzez swoje stylizacje sprawnie budować wizerunek, subtelnie podkreślić urodę i zawsze wyglądać stylowo.
Na zdjęciu: na Wojewódzkich obchodach 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, w błękitnym komplecie wizytowym Augustina

żródło:https://www.facebook.com/Iwona-Gibas-107010171356837

Magia koloru niebieskiego. Modne kolory biznesowe i wizytowe.

Kolor niebieski to przepiękna barwa, zdecydowanie kojarząca nam się z pięknem otaczającej nas natury. Przywodzi na myśl nie tylko błękit letniego nieba, ale też potęgę wody – rzek, mórz i oceanów. Barwa niebieska to barwa symbolizująca czystość, zaufanie i inteligencję. Osoby je noszące postrzegane są jako kompetentne, kreatywne i przenikliwe.

Typ urody a kolor niebieski w stylizacjach.

Modne kolory dla blondynek i brunetek.

Znajomość swojego typu urody jest niezwykle pomocna, przy planowaniu garderoby. Dobieranie kreacji, niezależnie od tego czy jest to niezobowiązująca stylizacja np. na spotkanie z bliskimi przyjaciółmi, czy ważne spotkanie biznesowe – według klucza pasujących do naszego typu kolorystycznego barw, może znacząco usprawnić i ułatwić decyzje w tym zakresie, jednocześnie dając świetne rezultaty. Aby dokładnie określić swoją paletę barw, warto oczywiście skorzystać z profesjonalnej pomocy stylisty, który bazując na doświadczeniu, przeprowadzi analizę kolorystyczną.
Jeśli chcemy samodzielnie, wstępnie określić jakie kolory pasują nam najbardziej, najlepiej zacząć od sprecyzowania podstaw – czyli tego, czy jesteśmy zimnym (chłodnym) czy ciepłym typem kolorystycznym.

Najmodniejszy kolor biznesowy dla kobiet.

Czytaj również: Kolory dla blondynek. Ekskluzywna brzoskwiniowa garsonka Livia

Jak określić samodzielnie – jakim typem kolorystycznym jesteśmy?

Aby warunkach domowych określić czy reprezentujemy ciepły, czy zimny typ kolorystyczny, możemy przeprowadzić domową, podstawową analizę. W tym celu należy wyposażyć się w np. tkaninę w kolorze złotym i srebrnym. Przykładając ją do twarzy, tak by najlepiej zakrywała dekolt i ramiona, wnikliwie należy przyjrzeć się odbiciu w świetle słonecznym. Jeśli lepiej prezentujemy się w złotym, nasza cera wydaje się być czystsza, bardziej wypoczęta, pozbawiona przebarwień etc. – jesteśmy typem ciepłym. Identycznie rzecz ma się z kolorem srebrnym. Jeśli to w nim wyglądamy korzystniej, najprawdopodobniej jesteśmy typem chłodnym (zimnym).
Pomocne będzie także zaobserwowanie w którego typu biżuterii wyglądamy i czujemy się lepiej – złocie (typ ciepły) czy srebrze (typ zimny).

Pani Iwona Gibas – w komplecie wizytowym Augustina w pięknym, chłodnym kolorze jasnoniebieskim. Na zestaw wyjściowy Augustina składa się gustowny stylizowany żakiet i klasyczna sukienka midi ołówkowa w tym samym kolorze. Idealna stylizacja w trendzie total look.

Z czym łączyć jasnoniebieski, błękitni i niebieski?

Jaki kolor pasuje do niebieskiego? Modne kolory biznesowe i wizytowe dla kobiet biznesu, kultury, nauki, sztuki, polityki…

Osoby reprezentujące chłodny typ kolorystyczny, zwłaszcza Panie o urodzie typu lato – o „jasnej” urodzie, niebieskich oczach zjawiskowo wyglądają w kolorze niebieskim, zwłaszcza w jaśniejszych jego odcieniach. Jeśli chcemy wprowadzić jakieś urozmaicenie do swojej błękitnej, jasnoniebieskiej stylizacji, warto pamiętać, że świetnie będą wyglądać z nimi kolory również jasne i chłodniejsze lub neutralne. Śmiało wykorzystujmy blady róż, srebro, jasną zieleń czy neutralną biel.

Jasnoniebieski komplet wizytowy Augustina, świetnie będzie wyglądał połączony z innymi chłodnymi barwami. Warto do kompletu, dla przełamania całości, dobrać np. srebrne szpilki.

Odpowiedni fason w modnym kolorze niebieskim

De Marco komplet, garsonki i kostiumy damskie – profesjonalne krawiectwo miarowe – sklep internetowy.

Pamiętajmy, by budując wizerunek – nie tylko świadomie wybierać odpowiednie dla siebie odcienie kolorów, ale też dobierać fasony będące odzwierciedleniem okoliczności uwzględniając potrzeby naszej sylwetki.
Jeśli planujemy elegancką kreację na ważną imprezę czy spotkanie biznesowe, zaplanujmy stylizację, poprzez którą podkreślimy swój profesjonalizm, kompetencje, zarazem akcentując mocne strony sylwetki. W sytuacji gdy np. pełnimy funkcję reprezentacyjną a nasza figura na to pozwala – wybierzmy np. żakiet z podkreśloną linią ramion.

Najmodniejszy kolor biznesowy dla kobiet.

De Marco komplet, garsonki i kostiumy damskie – profesjonalne krawiectwo miarowe – sklep internetowy.

Komplet wizytowy Augustina świetnie sprawdzi się na rozmaite obchody i uroczystości, na których pełnimy ważne funkcje reprezentacyjne. Podkreślona linia ramion, dodaje powagi i podkreśla profesjonalizm. Sukienka będąca integralną częścią kompletu, dzięki klasycznej, kobiecej linii sprawia, że zestaw pięknie prezentować się będzie na uroczystościach rodzinnych.
Na zdjęciu: Członek Zarządu Województwa Małopolskiego – Pani Iwona Gibas w kreacji Atelier De Marco


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307