Ekskluzywny garnitur damski do ślubu cywilnego.

Kostium ze spodniami na ślub cywilny 2022

Ekskluzywny garnitur damski do ślubu cywilnego.

Kreacja, na jaką zdecydujemy się na ślub cywilny, będzie miała ogromny wpływ na to, jak zapamiętamy ten dzień. Z jaką energią przeżyjemy te jedne z ważniejszych w życiu chwil. Warto więc dołożyć starań, by wybrana przez nas stylizacja dodawała nam pewności siebie, zarazem zapewniając wyjątkowy komfort. Jak więc ubrać się na ślub cywilny, by wyglądać i czuć się wyjątkowo?

Ekskluzywny garnitur damski do ślubu cywilnego.

Kostium do ślubu cywilnego 2022 – Blanka.

Wygląd zewnętrzny ma znaczenie!

Nasz strój na ślub cywilny, powinien współgrać z nami, naszą osobowością, energią jaką w sobie nosimy. Szczególnie podczas tak ważnych uroczystości, zadbajmy o wysokiej jakości materiały, piękne projekty i kunsztowne dodatki.
Aby oddać podniosły charakter uroczystości dobrze skomponować swoją stylizację tak, by dawała nam poczucie wyjątkowej elegancji i klasy.

Biały garnitur damski Blanka doskonale sprawdzi się jako główna kreacja
na ślub cywilny. Połączenie nowoczesnej linii i oryginalnych rozwiązań, z klasyczną kolorystyką.
Będą się w nim czuły wspaniale Panie, które cenią sobie styl i klasę.

Biały kostium ze spodniami na ślub cywilny. Dla kogo?

Obejrzyj najnowszą kolekcję DE MARCO SKLEP ON-LINE

Minęły czasy, w których niepisaną zasadą Pań planując ślub cywilny, był wybór skromnej, powściągliwej kreacji. Obecnie, zarówno dla szalonej 30-latki, jak i pewnej swojej kobiecości Pani 50+, są dostępne kreacje w rozmaitych kolorach i stylach.
Wśród proponowanych przez nas stylizacji do ślubu cywilnego, znaleźć można nie tylko suknie, garsonki, ale także kostiumy i damskie garnitury.

Najnowsze w naszej ofercie garnitury ze spodniami, stanowią rozwiązanie, które z pewnością zaspokoi potrzeby zarówno młodszych jak i starszych Klientek.

Klasyczna, złamana biel, jest swoistym nawiązaniem do pięknej tradycji- symbolicznej bieli sukni ślubnej. Także garnitur, stanowi pewnego rodzaju kreację ślubną kojarzącą się z dostojeństwem i powagą urzędu i samego obrzędu.

Ekskluzywny garnitur damski do ślubu cywilnego.

Proponowane w najnowszej kolekcji komplety garniturowe zaprojektowano tak, aby przełamać stereotypy i ukazać modę ślubną z zupełnie innej niż dotychczasowa perspektywy.

Zarówno garnitur damski Blanka, jak i wyjątkowy komplet Eleonora,
zostały zaprojektowane tak, by łączyć w sobie tradycję i nowoczesną formę.
Spodnie z rozcięciem nad kolanem, tworzą wrażenie lekkości i ulotności,
jednocześnie pięknie eksponując nogi.

W garniturze Blanka, rozszerzane spodnie, rozcięte na linii kolana połączono z awangardowym damskim frakiem, stylowo wykończonym złotymi dodatkami.
To zestaw zdecydowanie pełen niespodzianek!

Czytaj również: Ślub w stanie błogosławionym.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307