Ekskluzywna odzież damska dla kobiety po 50 tce

Luksusowe kreacje karnawałowe. Ekskluzywny złoty komplet damski De Marco

Ekskluzywny złoty komplet damski

Szukasz efektownej stylizacji na przyjęcie karnawałowe czy wyjątkowe uroczystości rodzinne? Chcesz podkreślić swoją indywidualność i klasę? Oto nasze luksusowe złote propozycje ze złotym żakietem w roli głównej, które dodadzą blasku każdemu wyjątkowemu momentowi.

Gdzie kupić eleganckie ubrania damskie dla kobiet po 50 tce? Szanowna Pani Danuta Jankowska w kreacji od Władysławy Fraczek. Luksusowe polskie marki, szycie miarowe De Marco

Żakardowy złoty żakiet asymetryczny z prostą sukienką ołówkową w zmysłowej czerni to doskonała stylizacja na najważniejsze okazje. Ekskluzywny komplet Miriam stanowi perfekcyjną kreację na bale i imprezy karnawałowe. Nasza piękna Klientka – Pani Danuta Jankowska, jest doskonałym przykładem tego, jak przyciągnąć uwagę i podkreślić walory sylwetki, a jednocześnie wyglądać olśniewająco i niezwykle elegancko.

Najpiękniejsze kreacje karnawałowe w odcieniach złota i czerni

Wybierając się na ważną uroczystość z okazji jubileuszu, bal charytatywny czy eleganckie przyjęcie karnawałowe – odbywające się po godzinie 18.00, obowiązuje nas strój wieczorowy. Dla kobiet oznacza to przede wszystkim długą suknię wieczorową, jednak coraz popularniejsze są jej eleganckie damskie alternatywy – wieczorowe garsonki i kostiumy oraz wyjściowe damskie garnitury na wieczór. Wybierając wieczorową stylizację dla siebie – warto kierować się nie tylko elegancją, ale także własnym komfortem, w ten sposób stworzymy idealny wieczorowy look.

Złoty żakard w połączeniu z klasyczną wieczorową czernią, to perfekcyjny duet podkreślający klasę i uroczysty charakter wydarzenia. W naszym Atelier znaleźć można stylizacje wprost stworzone na bale charytatywne czy karnawałowe, gale rozdania nagród czy eleganckie premiery. Kreacje na bazie złotej tkaniny żakardowej dostępne są w naszym Atelier De Marco oraz za pośrednictwem sklepu internetowego. Na zdjęciu – asymetryczny żakiet kompletu wieczorowego Miriam oraz przepiękny kobiecy złoty frak Fortuna.

Miłośniczki stylizacji ze spodniami także znajdą w Atelier De Marco kreacje dla siebie. Jedną z nich jest wspaniały, niezwykle wytworny garnitur damski – spodnium Fortuna, w którym „sercem” jest zdecydowanie luksusowy żakiet w typie damskiego fraka, zaprojektowany przez Władysławę Frączek. Przepiękna linia żakietu w połączeniu z właściwościami złotej tkaniny żakardowej – sprawiają, że kreacja ta zapewni wysoki komfort noszenia, a zarazem doskonale wpłynie na podkreślenie walorów kobiecej sylwetki i wyrównanie proporcji ciała.

Czytaj również: Kostium damski Esperanza na deskach Teatru Miejskiego w Gliwicach

Jak się ubrać na przyjęcie karnawałowe? Postaw na elegancki blask – Ekskluzywny złoty komplet damski

Przyjęcia w czasie karnawału czy bale – to wydarzenia, podczas których można pozwolić sobie na odważniejszy niż dotychczas wizerunek. Świetnie prezentować się będą kreacje błyszczące i śmielej odsłaniające mocne strony sylwetki. Nasze kreacje na bazie złotego żakardu, to idealne połączenie zmysłowej klasyki czerni i uwodzącego blaskiem złota – który zachwyci w blasku reflektorów i na parkiecie.

Nasza wspaniała Klientka w kreacji De Marco – wieczorowym komplecie Miriam. Bazowa sukienka ołówkowa w kolorze czarnym w duecie z pięknym złotym żakietem – tworzą kreację nie tylko niezwykle efektowną i dostojną, ale także bardzo kobiecą i zmysłową. Asymetryczne zapięcie żakietu pięknie podkreśla wcięcie w talii, a długość sukienki ołówkowej daje możliwość podkreślenia niezwykle zgrabnych nóg.

Serdecznie dziękujemy Szanownej Pani Danucie Jankowskiej wraz z Mężem – Edwardem, za udostępnienie zdjęć. W Nowym Roku życzymy pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oraz wielu równie udanych stylizacji.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307