Eleganckie ubrania do pracy w biurze

Modne asymetryczne stylizacje biznesowe i dyplomatyczne

Eleganckie ubrania do pracy w biurze.

Damska elegancka garsonka czy kostium to podstawa biznesowego stroju kobiecego. Jak wybierać stylizacje do pracy, biura, na spotkania zawodowe, by wzmacniać wizerunek Kobiety Sukcesu? Na co zwrócić uwagę w komponowaniu biznesowych zestawów do pracy, by budować autorytet? Oto nasze modne propozycje stroju typu business.

Profesjonalna odzież biznesowa, wizytowa i dyplomatyczna dla kobiet świata kultury, nauki, businessu, dyplomacji i polityki. Najmodniejsze stylizacje dla literek. Obejrzyj całą naszą kolekcję przeznaczoną dla kobiet przedsiębiorczych, odznaczających się silną osobowością i charyzmą. Luksusowa polska marka odzieżowa De Marco.

Ubrania dla bizneswoman czy reprezentacyjna odzież dyplomatyczna powinny wyróżniać się elegancją, wyczuciem stylu, a także ułatwiać zdobywanie autorytetu.

Czytaj również: Jak się ubrać na spotkanie z prezydentem? Damskie stylizacje na wizytę w Pałacu Prezydenckim

Garsonka – podstawa kobiecych stylizacji biznesowych

Tak jak w przypadku mężczyzn – podstawą stroju biznesowego jest elegancki, najlepiej granatowy garnitur; tak w przypadku kobiet najlepszym wyborem jest garsonka. Elegancki komplet sukienki wizytowej z żakietem czy zestaw: spódnica typu business z doskonale dopasowanym żakietem damskim – to zdecydowanie podstawa codziennego stroju bizneswoman. Stylizacja taka, w odróżnieniu od męskiego garnituru, może być skomponowana w różnych kolorach. Za najbardziej elegancki przyjmuje się oczywiście granat oraz czerń. Równie szykowne i mile widziane są komplety biznesowe w stonowanych, jaśniejszych kolorach – odcienie szarości, spokojne błękity, odcienie bieli czy czerwień. Najważniejszym jest z całą pewnością umiejętne operowanie kolorami i przemyślane ich zastosowanie do konkretnych sytuacji i okazji, tak aby wzmacniać przekaz i budować zaufanie wśród Odbiorców.

Nasza wspaniała Klientka, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego – Pani Iwona Gibas, od lat jest wzorem dla Kobiet świata polityki i biznesu. Niezmiennie elegancka i zawsze prezentująca się odpowiednio do okazji. Na zdjęciu: Pani Iwona Gibas w ekskluzywnym jasnym kostiumie biznesowym Petronella z żakietem o asymetrycznej linii zapięcia. Świeża, jasna kolorystyka stylizacji to wybór bardzo elegancki, symbolizujący szlachetność i uczciwość, co w kontaktach i pracy z ludźmi ma ogromne znaczenie.

Czytaj również: Jak się ubrać na otwarcie firmy, oddziału bankowego, nowej siedziby?

Asymetryczny kostium biznesowy lub sukienka. Jak kształtować swój wizerunek w pracy?

Eleganckie ubrania do pracy w biurze

Odstępstwa od ogólnie przyjętych za obowiązujące zasad biznesowego dress code’u najczęściej nie wpływają pozytywnie na nasz wizerunek i odbiór. Mimo to, warto w klasyczne, gładkie i najczęściej bardzo poprawne stylizacje biznesowe wprowadzać celowo „odrobinę” nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki temu, przełamujemy w stylizacji utarte, modowe schematy – pokazując się audytorium czy partnerom biznesowym – nie tylko jako osoba profesjonalna i starannie wykreowana, ale też kreatywna, odważna i charyzmatyczna. Jak skutecznie zbudować profesjonalny, ale też efektowny zestaw do pracy? Świetnym sposobem będzie wybór nieszablonowego, pomysłowego – asymetrycznego fasonu sukienki wizytowej, kostiumu czy garsonki biznesowej.

Eleganckie ubrania do pracy w biurze. De Marco nowoczesne garsonki i kostiumy damskie, piękne komplety z płaszczami, szykowne garnitury damskie i wizytowe sukienki szyte na miarę w atelier Władysławy Frączek w Małopolsce. Biznesowa kolekcja De Marco Sklep on-line

Asymetryczny krój sukienki wizytowej, kostiumu biznesowego czy garsonki, a także zdecydowane geometryczne cięcia -są doskonałą okazją aby budować wizerunek Kobiety Sukcesu innej niż wszystkie. Bizneswoman- nie obawiającej się podejmować odważne decyzje, wykorzystywać nadarzające się okazje, otwartej na nowe doświadczenia, elastycznej i niezwykle charyzmatycznej. Dla takich właśnie Kobiet dedykowane są nasze luksusowe kreacje z asymetrią: zachwycająca linią sukienka asymetryczna wizytowa Ismena, klasyczna sukienka biznesowa z geometrycznym dekoltem Hilariona czy piękny profesjonalny kostium biznesowy Petronella.

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego i nasza wyjątkowa Klientka – Szanowna Pani Iwona Gibas, doskonale wie jak operować zarówno kolorem, jak i fasonem. Jej stylizacja oparta na szykownej garsonce Petronella w jasnej kolorystyce, doskonale podkreśla wyjątkową urodę, budując atmosferę otwartości, zaufania i radości. Jednocześnie żakiet kompletu biznesowego z symetryczną linią zapięcia, akcentuje umiejętności twórczego myślenia i nieszablonowego podejścia do napotykanych problemów i trudności – cechy jakże przydatne w działalności zawodowej i społecznej.

Czytaj również Ponadczasowy motyw pepitki w modnych stylizacjach biznesowych


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307