Jak się ubrać na otwarcie firmy

Jak się ubrać na otwarcie firmy, oddziału bankowego, nowej siedziby?

Otwarcie firmy, oddziału czy nowej siedzimy to zawsze wielka uroczystość i ważne wydarzenie. Jak ubrać się na taką okoliczność? Czy w takiej sytuacji obowiązują określone zasady dress code’u? Oto nasze propozycje De Marco na stylizacje na to ważne wydarzenie.

Nasza Klientka, Sz. Pani Barbara Migdałek, podczas gali jubileuszu 20-lecia firmy MCE połączonej z wielkim otwarciem nowej siedziby firmy – wystąpiła w szytej na miarę w Atelier De Marco garsonce z stylowej tkaniny żakardowej w klasycznym duecie granatu i bieli.

Czytaj również: Jak powinna wyglądać matka chrzestna statku?

Jak się ubrać na otwarcie firmy, oddziału, filii – stylizacje De Marco w stylu business professional

Otwarcie firmy, nowej siedziby, oddziału, filii jest zawsze wielkim wydarzeniem dla wszystkich związanych z nią osób, zarówno właścicieli, jak i przedstawicieli, czy szeregowych pracowników. Wydarzenie to wiąże się najczęściej z towarzyszącą mu uroczystością, spotkaniem z potencjalnymi i obecnymi Klientami czy obecnością zaproszonych gości, często władz miasta, powiatu czy województwa. W związku z powyższym zaplanowana na ten dzień stylizacja, zdecydowanie powinna odzwierciedlać to wielkie dla całej firmy wydarzenie i jego konkretny charakter.

Ekskluzywne stylizacje na galę firmową. Wizytowe sukienki, garsonki, kostiumy damskie i garnitury damskie De Marco.

Na ważne, historyczne z punktu widzenia firmy wydarzenia jakimi są otarcie firmy, nowego oddziału, filii czy siedziby – należy dołożyć starań by nasz strój miał charakter eleganckiego stroju biznesowego. Odpowiednie będą kreacje i stylizacje szeroko rozumiane jako strój typu business – a najbardziej polecaną kolorystyką – zdecydowanie uznawane za najbardziej eleganckie duet: granatu i odcieni bieli, jak w przypadku szerokiej gamy naszych kreacji wizytowych np. pięknej żakardowej sukienki rozkloszowanej wizytowej Justicja czy stylowego granatowego garnituru damskiego w typie fraka damskiego Mira w komplecie z żakardową kamizelką/topem wizytowym.

Obok sukienki wizytowej, garsonka damska lub garnitur damski są najlepszym wyborem dla stylizacji typu business. Granat rozjaśniony odcieniami bieli, będzie doskonałym kolorem dla każdej kobiety, która pragnie cieszyć się autorytetem.

Czytaj również: Stylizacja biznesowa De Marco. Eleganckie kostiumy damskie

We wzory czy gładko? Jak umiejętnie dobrać strój na otwarcie firmy, siedziby czy oddziału?

Jak się ubrać na otwarcie firmy, oddziału czy nowej siedzimy?

Określenie typu stroju to jednak nie wszystko. Należy także wziąć pod uwagę wiele czynników, od warunków atmosferycznych i zaproszonych gości, po np. naszą funkcję jaką pełnimy w firmie i pełnić mamy podczas samego otwarcia. Prócz kolorystki i ogólnego typu stroju, warto zwrócić uwagę na materiał, fakturę i obecność wzorów na kostiumie, spodnium czy sukience.
Im wyższą i bardziej eksponowaną, a zarazem oficjalną funkcję pełnimy – tym bardziej odpowiednie będą z całą pewnością klasyczne kolory i gładkie tkaniny. Wszelkie wzorzyste materiały nie są oczywiście odstępstwem od zasad dress code’u, jednak w gradacji strojów znajdują się naturalnie niżej niż gładkie, stonowane kompozycje ubraniowe.

Jeśli pełnimy w firmie eksponowaną, reprezentacyjną funkcję, warto zdecydować się na spokojniejsze, gładkie stylizacje, jak nasz stylowy frak damski/garnitur Mira. Jest to 3 częściowy komplet, w którym zastosowana na kamizelce- topie tkanina żakardowa o pięknym geometrycznym wzorze, jest cieszącym oko dodatkiem, nie przytłaczając i nie dominując nad całą stylizacją.

Jego zaletą jest możliwość szybkiej metamorfozy kreacji z reprezentacyjnej, na mniej oficjalną – jeśli na przykład po całej części oficjalnej, planujemy jeszcze wewnętrzną imprezę firmową. Kamizelka z dekoltem amerykańskim typu halter, świetnie sprawdzi się ze spodniami, jako nowa, dużo swobodniejsza, choć nadal bardzo elegancka odsłona.

Szyta na miarę na życzenie Klientki wspaniała granatowa-biała garsonka żakardowa dzięki świetnie sprawdza się na uroczystości takie jak otwarcie nowej siedziby firmy MCE, na której chcemy wyglądać elegancko i stylowo, jednocześnie łagodząc wizerunek i tworząc wokół siebie atmosferę radości i otwartości. Ma to kluczowe znaczenie w kontaktach bezpośrednich ze zgromadzonymi na uroczystości Klientami i potencjalnie zainteresowaną czy sympatyzującą z firmą publicznością.

Czytaj również: Ponadczasowy motyw pepitki w modnych stylizacjach biznesowych


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307