Naprawdę elegancka suknia na ślub córki/syna. Najmodniejsze sukienki w kolorze szlachetnej zieleni dla Mamy Wesela

Naprawdę elegancka suknia na ślub córki/syna.

Naprawdę elegancka suknia na ślub córki/syna. Najmodniejsze sukienki na wesele w kolorze szlachetnej zieleni dla Mamy Wesela

Najmodniejsze sukienki na wesele

Każda Mama przygotowująca się na ślub i wesele Córki/Syna, pragnie w tym dniu również wyglądać olśniewająco. Jaką więc wybrać sukienkę na wesele Dziecka? Jak wyglądać modnie i zarazem bardzo szykownie? Oto propozycje ekskluzywnych zielonych sukni dla Mamy Wesela 2022.

Najmodniejsze sukienki na wesele, garsonki i kostiumy damskie na błogosławieństwo SKLEP INTERNETOWY z ekskluzywną odzieżą damską De Marco

Jak wyglądać elegancko, szykownie i kobieco na ślubie Córki/Syna? W naszym Atelier pomożemy dobrać kreację odpowiednią do okazji i typu sylwetki. Wszystko to, by stworzyć stylizację, która zachwyci zebranych, a Mamie Wesela pozwoli czuć się pięknie i wyjątkowo.
Na zdjęciu: urzekające kreacje na wesele, w kolorze szlachetnej zieleni, dostępne w naszym sklepie internetowym De Marco.

Elegancka sukienka na wesele Córki/Syna. Jak wybrać kreację idealną?

Znalezienie kreacji idealnej na uroczystości ślubu i wesela Dziecka, to zadanie równie ważne, jak wybór kreacji Panny Młodej. Oczywiście, to zdecydowanie dzień Młodej Pary i dokonując wyboru stylizacji, należy o tym pamiętać. Ważna jest jednak świadomość tego, jak istotną rolę w dniu ślubu odgrywają Rodzice Państwa Młodych. Planując więc motyw wesela, przebieg uroczystości, rozsadzenie gości czy rozważając elementy wystroju – warto odpowiednio wcześniej, postarać się o dobór odpowiedniej kreacji dla Mam Pary Młodej.

Ekskluzywna, zielona sukienka na wesele Kaliope.
Prostota i elegancja, w pięknym kolorze zieleni w stylu jewel tones.

Sukienka na wesele dla Mamy. Wspólny wybór z Panną Młodą

Jedną z najlepszych rad, jakie można zastosować, dokonując wyboru sukni na wesele Dziecka, jest podążanie za Parą Młodą. Tak jak Panna Młoda chętnie przyjmuje pomoc w organizacji ślubu i wesela, czy wyboru wymarzonej sukni ślubnej – warto poprosić o pomoc Córkę czy przyszłą Synową. Zwłaszcza, że Ona sama wie najlepiej, jakiego rodzaju wesele jest jej wymarzonym. Czy będzie to wesele z motywem rustykalnym, klasycznym czy może glamour? Styl wesela, przeważająca atmosfera, będą cenną podpowiedzią w wyborze idealnej sukienki dla Mamy.

Jak się ubrać na wesele Dziecka? Kolor ma znaczenie

Najmodniejsze sukienki na wesele De Marco Zielona sukienka do połowy łydki Leokadia II

Kreacja idealna na ślub i wesele Córki/Syna oczywiście powinna współgrać z nami, naszą osobowością, a także typem kolorystycznym, który reprezentujemy. Kierując się wiedzą o sobie samym, o tym, w czym czujemy się i wyglądamy dobrze – z całą pewnością dokonamy świetnego wyboru. Warto także ustalić zarówno z Parą Młodą, jak i swatami (rodzicami przyszłego Zięcia lub Synowej) – jakie kolory warto rozważyć, aby przeważająca kolorystyka sali weselnej, dekoracji, ale także (co bardzo istotne) pozostałych kreacji, ze sobą harmonizowały.
Niepisanym zwyczajem, jest to, że pierwsza kolorystykę kreacji wybiera Mama Panny Młodej, następnie decyzję tę podejmuje Mama Pana Młodego. Ze względu na liczne wspólne wystąpienia, zdjęcia etc. – warto zadbać, by kreacje Mam Pary Młodej, korespondowały ze sobą kolorem i stylem, w którym zaplanowana jest uroczystość.

Wytworna, ołówkowa sukienka wizytowa Dalida dla Mamy Wesela. Królewski kolor szmaragdu i elegancki fason podkreślony zachwycającym zdobieniem w górnej części kreacji. W sukience Dalida wspaniale prezentować się będzie Mama Pary Młodej, np. na weselu w stylu klasycznym.

Ekskluzywna, klasyczna sukienka ołówkowa Zuzanna z ozdobnym, biżuteryjnym paskiem.
Wizytowa sukienka w kolorze królewskiej zieleni.

Zielone stylizacje na wesele Dziecka. Druga kreacja po północy

Coraz częściej zdarza się, że tak jak Panny Młode, także Mamy decydują się na dwie kreacje. Pierwsza, w związku z bardziej formalnym charakterem początkowych uroczystości zaślubin – Błogosławieństwem, Nabożeństwem w Kościele i pierwszą częścią przyjęcia weselnego, najczęściej jest kreacją bardziej oficjalną, wizytową. Jeśli rzeczywiście planujemy dwie stylizacje – warto rozważyć takie, które także będą ze sobą korespondowały.

Jewel tones, czyli odcienie szlachetnych kamieni, takiej jak szmaragdowa zieleń, pięknie komponują się z neutralnymi kolorami, tworząc hipnotyzujące zestawy. Warto wykorzystać to, planując kreację na oficjalną część zaślubin i wesela.
Na zdjęciu: elegancki komplet Maudia II

Elegancki kostium Kira sprawdzi się nie tylko jako gustowny komplet dla Mamy Wesela na przyjęcie weselne.

Wspaniale modelująca sylwetkę nowoczesna garsonka Lisa I, dla Mamy Wesela, w kolorze szlachetnej, zmysłowej zieleni. Doskonała kreacja na Błogosławieństwo, Nabożeństwo w Kościele oraz początkowe, oficjalne części przyjęcia weselnego.

Ekskluzywne garsonki i kostiumy damskie, najmodniejsze sukienki na wesele Salon Mody De Marco

Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307