010 - Artboard8

Popielate stylizacje na wesele. Stylowe jasnoszare sukienki na przyjęcie od projektanta

De Marco Eleganckie sukienki na wesele dla mamy

Szarości to odcienie zdecydowanie niedoceniane. Niosą z sobą wielką moc i jeszcze większą elegancję. Stylizacje wizytowe w odcieniach szarości – zachwycają i cudownie komponują się z innymi kolorami. Oto wspaniałe propozycje sukienek wizytowych w kolorze szarym od polskiej projektantki Władysławy Frączek.

Zachwycający, popielaty zestawy wizytowy Basileja.
Idealny komplet w odcieniach szarości na wesele.

De Marco Ekskluzywne sukienki na wesele dla mamy

Popiel w roli głównej. Eleganckie stylizacje w kolorze szarym na ślub syna / córki. Sukienki De Marco

Eleganckie sukienki na wesele dla mamy szyte na miarę w atelier W. Frączek słynnej projektantki ekskluzywnej odzieży damskiej.

Szarość jest niezmiennie obecna w modzie – głównie jako bezpieczny odcień uzupełniający inne, mocno nasycone barwy. Zdecydowanie sprawdza się jako kolor bazowych elementów garderoby, jest bowiem łatwy w stylizacji i pasuje praktycznie każdemu. Niezbyt często popiele, szarości – pojawiają się „w roli głównej”, a szkoda. Odcienie szarości w wyjściowych, wizytowych stylizacjach, to niebanalny sposób na stylizację, która przykuje uwagę i zachwyci elegancją i szykiem.

Nunilona II – zachwycająca popielata wieczorowa suknia
o fasonie sukni kolumnowej, ze zwiewną pelerynką ze stójką, w kolorze kreacji.

Eleganckie sukienki na wesele dla mamy sklep De Marco

Choć szarość może kojarzyć się z równowagą i chęcią nie wyróżniania się z otoczenia – w modzie, szczególnie podczas ważnych uroczystości, noszenie odcieni szarości, może paradoksalnie przynieść zdecydowanie odwrotny skutek. Delikatność i niewymuszona elegancja szarości, sprawia, że osoba, która zdecyduje się na stylizacje np. w popielu, może wyraźnie kontrastować z intensywnymi, często mocno nasyconymi barwami sukienek czy kostiumów, popularnych wśród kobiet podczas wyjątkowych uroczystości. Szarość daje więc możliwość wyróżnić się spokojnym, zrównoważonym, niezwykle eleganckim i kobiecym wyglądem.


Elegancka sukienka na ślub syna / córki z pięknym płaszczykiem w komplecie.

Stylowy, niezwykle kobiecy komplet wizytowy Marion – popielata sukienka ołówkowa o klasycznym fasonie, z pasującym kolorystycznie żakietem/płaszczykiem wizytowym.
Doskonała propozycja na wesele dla Mamy.


Płaszczyki i sukienki na wesele dla mamy i teściowej, szyte na miarę w De Marco

Popielate stylizacje na ślub i wesele. Zachwycające szare kreacje od De Marco dla mamy wesela

Czytaj również: Najmodniejsze garnitury i smokingi damskie dla mamy wesela De Marco

Szeroko pojęta szarość to propozycja doskonała zarówno w wydaniu biznesowym, casualowym jak i wizytowym. Odpowiednio dobrana do typu urody, potrafi dać spektakularne efekty, zwłaszcza, gdy zadbamy o odpowiednie dodatki i akcenty.

Sukienka wizytowa Celestyna to doskonałość, z królewskim stylu.

Ekskluzywne sukienki dla mamy na wesele

Pozorna prostota szarości, w połączeniu z urokiem przepięknych koronek i przezroczystości jak w sukience Celestyna lub fantazyjnymi perłowymi akcentami, jak np. w komplecie Basileja – może dać naprawdę spektakularne efekty.

sukienka dla mamy wesela z pięknym żakietem De Marco

Wizytowy popielaty komplet Basileja
Sukienka ołówkowa z fantazyjnym żakietem.


De Marco Ekskluzywna stylizacja na wesele dla mamy szyta na miarę w Salonie Mody we Frydrychowicach.