Strój wieczorowy na galę. Oryginalne garnitury damskie, stylowe sukienki, garsonki i kostiumy ze spódnicą lub spodniami od projektantki i właścicielki ekskluzywnej polskiej marki De Marco.

Strój wieczorowy na galę. Damskie stylizacje wieczorowe De Marco

Strój wieczorowy na galę. Oryginalne garnitury damskie, stylowe sukienki, garsonki i kostiumy ze spódnicą lub spodniami od projektantki i właścicielki ekskluzywnej polskiej marki De Marco.

Zaproszenie na wieczorne przyjęcia, szczególnie zaś uroczyste gale, wymagają wyjątkowej oprawy i wyjątkowego stroju. Aby elegancko zaprezentować się na galowym przyjęciu, warto zadbać o to, by wybrana przez nas kreacja, odpowiadała charakterowi wydarzenia. Oto nasze wytworne propozycje stylizacji wieczorowych na galę.

Ekskluzywny komplet wieczorowy Boromea II
to stylizacja stworzona na wyjątkowe okazje, zwłaszcza gale biznesowe.

Damski strój wieczorowy. Jak stworzyć udaną stylizację na galę?

W co się ubrać na galę? Wieczorowe ekskluzywne garnitury damskie garsonki i kostiumy De Marco.

Wieczorowe przyjęcie to okazja wymagająca odpowiedniego, zgodnego z zasadami dress code’u stroju. O ile męski strój wieczorowy na tak wyjątkowe okazje typu black tie, to smoking, w przypadku kobiet istnieje więcej możliwości, spośród których, można wybrać tę, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom, jednocześnie stanowiąc odpowiedni strój na uroczystości tej rangi.
Wytworne gale organizowane są w eleganckich hotelach, restauracjach czy przybytkach kultury i sztuki. Kobiecy strój wieczorowy powinien więc zdecydowanie wpisywać się w tę wyjątkową stylistykę.

Kobiecy kostium wieczorowy Hana III – strojny, luksusowy frak z eleganckimi, wizytowymi spodniami lub piękna wieczorowa garsonka z żakietem na zamek Ann II . Wszystko to w głębokiej, zmysłowej czerni.

De Marco Garnitur damski strój na galę.

Niezależnie, czy na galę zdecydujemy się ubrać wieczorową suknię, kostium czy garnitur damski – stylizacja powinna wyróżniać się klasyczną elegancją, uniwersalnym, stonowanym fasonem i wytwornymi akcentami oraz dodatkami.

Stylizowany garnitur damski Eve II to doskonały przykład subtelnej elegancji. Odważne, przyciągające uwagę asymetryczne cięcie żakietu oraz aplikacja z cekin i koronki, w połączeniu z prostotą i umiarem wieczorowego spodnium.

Strój wieczorowy damski garnitur De Marco.

Damska stylizacja na galę, galowe przyjęcie. Prostota i naturalne piękno

Strój wieczorowy na galę. Oryginalne garnitury damskie, stylowe sukienki, garsonki i kostiumy ze spódnicą lub spodniami od projektantki i właścicielki ekskluzywnej polskiej marki De Marco.

Kobieca stylizacja na wytworne wieczorowe przyjęcie, galę – powinna wyróżniać się przede wszystkim odpowiednią do okazji elegancją i pewnego rodzaju prostotą, podkreślając naturalne kobiece piękno. Niezależnie od tego, czy wybierzemy długą suknię wieczorową, czy modny obecnie garnitur damski wieczorowy bądź też wieczorowy kostium – powinna je cechować dobrze pojęta prostota, dyskrecja i umiar. Jednym z najmodniejszych obecnie, prócz tradycyjnej długiej sukni, kobiecych stylizacji wieczorowych, jest spodnium wieczorowe – czyli wytworny żakiet damski ze spodniami.

Luksusowe wieczorowy czarny garnitur damski De Marco Sklep i Eve II.

Jak się ubrać na galę rozdania nagród? Ekskluzywne garsonki i garnitury damskie De Marco.

Kostium wieczorowy damski ze spodniami na galę – Hana III.
Podstawą tej wyjątkowej stylizacji wieczorowej, jest fantazyjnie dekorowany czarny frak kobiecy.

De Marco Garnitur damski strój na galę, rozdanie nagród i wyróżnieni.

Ekskluzywną alternatywą na gale, jest również z całą pewnością szykowny kobiecy kostium ze spódnicą, w eleganckiej, zmysłowej czerni. Powinien on jednak zdecydowanie różnić się fasonem i stylem, od eleganckiego kostiumu biznesowego dziennego. Spódnica w zestawie wieczorowym, powinna mieć długość od opcji za kolano, do długości maxi.

Ekskluzywna garsonka lub kostium damski strój na galę firmową, biznesową.

Czarna garsonka wieczorowa Oliwia I.
Zasadniczym elementem kreacji wieczorowej, jest w tym przypadku kobiecy frak/żakiet z asymetryczną baskinką oraz inspirującym zdobieniem. Integralną częścią zestawu jest elegancka, ołówkowa spódnica w długości za kolano.

Damski strój na galę De Marco wieczorowa stylowa sukienka, garsonka, kostium czy garnitur damski?

Czytaj również: Ekskluzywny damski kostium damki wieczorowa stylizacja na galę, premierę, jubileusz De Marco

 Damski strój na galę mała czarna z ozdobnym paskiem De Marco

Wspaniała czarna stylizacja kobieca na galę.
Ekskluzywny komplet Boromea I z piórami, na który składają się klasyczna sukienka koktajlowa za kolano oraz delikatny żakiet, uzupełniony odpinanym pasem ze zdobieniem z piór, cekin i trójwymiarowych kwiatów – pięknie odbijających światło.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307