skromna suknia ślubna De Marco

Wyjątkowa suknia ślubna od projektanta. Kreacje na ślub, sesja plenerowa

Skromna suknia ślubna.

Od zawsze marzyłaś o sukni ślubnej w królewskim stylu? Być może Twoim ideałem jest unikatowa suknia ślubna w stylu retro, którą będziesz mogła kiedyś przekazać córce?
Wybór kreacji ślubnej to dla wielu kobiet jedna z ważniejszych kwestii. Zwłaszcza że ma ona posłużyć nie tylko w dniu ślubu, ale także często w czasie sesji plenerowej.

Jak wybrać oryginalną, jedyną w swoim rodzaju suknię do ślubu, która doskonale odda osobowość Panny Młodej, jednocześnie zapewniając wyjątkowy wygląd?

Wyjątkowa suknia ślubna projektowana na specjalne zamówienie to sposób na to, by wyglądać pięknie i oryginalnie, a jednocześnie w tym ważnym dniu – pozostać sobą.
źródło: instagram.com/lulki.w.podrozy

Suknia ślubna od projektanta

Salony sukien ślubnych mają w swojej ofercie wiele pięknych kreacji. Jeśli jednak marzy się o kreacji ślubnej, nawet najpiękniejszej, która nie została stworzona z myślą jedynie o figurze, lecz z myślą o konkretnej osobie – naturalnym i najlepszym jest powierzyć swoje pragnienia i oczekiwania, związane z suknią ślubną projektantowi.

Projektowanie sukni ślubnej to okazja do spełnienia swoich najskrytszych marzeń związanych z zamążpójściem.
źródło: instagram.com/lulki.w.podrozy

Skorzystanie z możliwości zaprojektowania unikatowej sukni ślubnej, daje możliwość wspólnej pracy nad kreacją marzeń.

Indywidualne spotkanie, poprzedzające właściwy etap pracy nad projektem, to czas, gdy w miłej atmosferze przedstawiamy swoje wstępne pomysły, wizje, a być może tęsknoty, które nosiliśmy w sobie od najmłodszych lat.

Kreacja ślubna w stylu vintage

Jednym z ciekawszych i zapewne godnych polecenia trendów mody ślubnej ostatnich sezonów, jest powrót do tradycyjnego stylu mającego odzwierciedlenie w sukniach ślubnych w stylu vintage.
Jest to bowiem trend promujący nie tylko starsze, przekazywane od pokoleń kreacje czy jej elementy, ale także wszystko, co jest mocno inspirowane dawnymi latami.

Jeśli taka idea i stylistyka jest nam szczególnie bliska, warto wspólnie z projektantem, stworzyć suknię ślubną, która będzie zachwycać oryginalnym, często niezwykle romantycznym projektem i krawieckim kunsztem.

Unikatowa, projektowania na specjalne zamówienie suknia ślubna, może być początkiem niezwykłej tradycji w naszej formującej się właśnie Rodzinie.
źródło: instagram.com/lulki.w.podrozy

Zachęcamy także do wspólnej pracy nad suknią ślubną, którą z powodzeniem, ze względu na piękno i wysoką jakość, będziemy mogli przekazać swojej latorośli. Może to być początek niesamowitej i pełnej miłości tradycji.


Oryginalna skromna suknia ślubna do sesji plenerowej

Suknia ślubna to nie tylko wyjątkowy strój na dzień ślubu. Niejednokrotnie jest to także kreacja do niesamowitej fotograficznej sesji plenerowej.
Czasem sesja odbywa się w pięknej, pałacowej scenerii, a czasem na najwyższych szczytach.
W takim przypadku suknia ślubna musi pięknie się układać na sylwetce i wyjątkowo dobrze pracować na sylwetce, jednocześnie oddając to, co na zawsze pragniemy zachować nie tylko w serce, ale też uchwycić na zdjęciach.
Taki efekt zdecydowanie osiągniemy powierzając się profesjonalizmowi i wizji Projektanta.

Skromna suknia ślubna od projektanta, szyta na miarę w De Marco

Skorzystanie z usługi projektowania i szycia sukni ślubnej na zamówienie to doskonała okazja aby, nawet w tym wyjątkowym dniu – całkowicie być sobą i ukazać poprzez kreację swój charakter czy pasje.
źródło: instagram.com/lulki.w.podrozy

Czytaj również: Ślub w stanie błogosławionym.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307