Elegancka długa rozkloszowana spódnica

Modna spódnica midi i maxi.

Elegancka rozkloszowana spódnica.

Jednym z uniwersalnych elementów kobiecego stroju, będących doskonałą bazą dla rozmaitych stylizacji jest z całą pewnością spódnica.
Pośród licznych krojów i możliwości, pragniemy zachęcić Państwa do spódnicy w długości midi/ maxi. Kto może nosić długą spódnicę? Na co zwrócić szczególną uwagę w jej stylizacji?

Każda kobieta ma swoją idealną długość spódnicy, w której wygląda najkorzystniej. Świadoma siebie i swoich walorów, umiejętnie potrafi dobrać jej długość tak, aby wymodelować figurę, a szczególnie jej dolne partie.

Spódnica Fiora z naszej kolekcji to doskonały przykład tego,
jak za pomocą stroju można dyskretnie odwrócić uwagę odbiorców
od partii ciała, których nie chcemy eksponować.

Długość spódnicy dobieramy przede wszystkim w zależności od budowy nóg, w myśl ogólnej zasady – im są zgrabniejsze, tym możemy odsłonić więcej.
Na szczęście jest jednak długość, którą można uznać z powodzeniem za uniwersalną.

Przepiękny zestaw na bazie spódnicy Cyryla
z naszej kolekcji Jaśminowej.

Długość pomiędzy łydką a kostką, choć stosowana głównie w kreacjach wieczorowych, coraz lepiej radzi sobie w stylizacjach codziennych lub eleganckich, na rozmaitego typu uroczystości czy spotkania w ciągu dnia.

Plisowana spódnica Pladia
pięknie będzie prezentowała się zarówno w stylizacjach na wieczór,
jak i codziennych, zależnie od dodatków.

Jeśli nasz typ sylwetki wiąże się z wyraźniej zaznaczonymi biodrami – warto tak komponować strój, by góra (żakiet czy bluzka) była jaśniejsza od dołu.
W ten sposób optycznie wyszczuplimy biodra i położymy akcent na górne partie ciała.

W przypadku kobiet o figurze z drobniejszymi biodrami i pupą, a szerszą górą (jak np. rożek) – odwrócenie zastosowanej kolorystyki (góra ciemna, dół jasny) sprawi – że optycznie przyciągniemy uwagę na biodra, poszerzając je.

Jaśniejsza, zwracająca uwagę spódnica – tutaj przepiękna, jedwabna Fiora I – zestawiona z ciemniejszą górą optycznie poszerzy biodra, czyniąc sylwetkę pełniejszą i bardziej kobiecą.

Warto pamiętać, że kluczowym w noszeniu spódnicy, niezależnie od jej długości – są buty.
Odpowiednia długość spódnicy w komplecie z pięknymi, dobrze dobranymi butami, stanowi duet pracujący na rzecz korzystnej sylwetki.

Pięknie pracująca, zwiewna spódnica Fiora z naszej kolekcji.

Długa spódnica to propozycja nie tylko na jeden sezon, ale zdecydowanie na cały rok. Pięknie będzie komponowała się z także w stylizacjach na chłodne dni, wystarczy zadbać o odpowiednią, cieplejszą górę, dzięki której spódnica nabierze zupełnie innego charakteru.

Ekstrawagancka asymetryczna spódnica Masiela w komplecie z żakietem Noriana. 

Elegancka rozkloszowana spódnica: Sklep internetowy De Marco

Czytaj również: Ekskluzywny komplet na wesele. Żakiet ze spódnicą.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307