elegancki komplet damski De Marco

Profesjonalna odzież wizytowa i dyplomatyczna dla kobiet.

Elegancki komplet damski.

Wielką radością naszej marki, jest nie tylko projektowanie i sprzedaż kolekcji, ale przede wszystkim szycie na miarę.
To dzięki tworzeniu unikatowych kreacji dla naszych Klientek oraz kreacji dedykowanych, mamy możliwość spotykać wyjątkowe Kobiety, kobiety silne, pewne swojej wartości, o nietuzinkowej osobowości i niebywałej wprost charyzmie.

Nasza Klientka Pani Iwona Gibas – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego,
w kreacji dedykowanej, której bazę stanowi żakiet stanowiący element świetanowego kostiumu Vesta.

Od początku istnienia naszej marki, mamy radość i szczęście współpracować z Kobietami jedynymi w swoim rodzaju.
Paniami, dla których przygotowywane stylizacje nie są po prostu eleganckie, ale odzwierciedlają to, co w naszych Klientkach najlepsze i co czyni je wyjątkowymi.

Kreacje powstające w naszej pracowni, z myślą o konkretnej Klientce, będące owocem indywidualnego spotkania – to zawsze stylizacje pełne pasji i zadziwiającej energii.

Szanowna Pani Iwona Gibas, w kreacji z naszej pracowni, góra – żakiet kostiumu Vesta, dół – spódnica, elegancki komplet damski szyta na zamówienie.

Szycie na miarę, zwłaszcza bazujące na indywidualnym spotkaniu, to nie tylko pobranie miary i zwykła wymiana uwag na temat wymagań wobec kreacji, ale przede wszystkim wymiana energii, którymi emanują Panie korzystające z naszych usług.

Wierzymy, że szycie dla Was to swego rodzaju misja, w której z radością uczestniczymy w procesie wzmacniania i wspierania silnych i odważnych Kobiet!

Czytaj również: Co ubrać na konferencje prasową?


Opublikowano

w

przez

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307