Piękna sukienka na dla mamy wesela.

Piękna sukienka dla mamy wesela.

Midi sukienka dla mamy wesela z perłowym paskiem i plisowaną wstawką.

Szukając sukienki na wesele często podążamy w kierunku intensywnych, wzbudzających silne emocje kolorów i równie zdecydowanych krojów. Tymczasem często „mniej, znaczy więcej”, a żeby prawdziwie wyróżnić się z tłumu gości i feerii barw – warto postawić na klasykę, dzięki której zachwycimy elegancją i klasą.

Granatowa sukienka maxi na wesele – Atlanta

Choć kolor granatowy najczęściej kojarzy nam się z biznesowymi spotkaniami czy wizytacjami, ma on swoją drugą, często niedostrzeganą przez wielu naturę.
Prawdą jest oczywiście, że granat jest uznawany za kolor najbardziej „profesjonalny”, daje bowiem poczucie kompetencji, odpowiedzialności i wysokiej inteligencji osoby go noszącej. Właśnie z tych powodów jest on tak chętnie wybierany, w stroju biznesowym.

Warto jednak zdawać sobie sprawę z ów drugiej natury odcieni granatu.
Granatowe sukienki doskonale bowiem nadają się nie tylko do biura, ale także na wielkie i ważne uroczystości, zwłaszcza, gdy kolor ten zostanie umiejętnie wykorzystany i wyeksponowany w pięknej linii i oryginalnym kroju.

Sukienka Atlanta to doskonały przykład tego,
że kolor granatowy potrafi wspaniale wyeksponować
naturalne piękno i urodę kobiety go noszącej.

Granat nabiera niezwykłej siły i magnetyzmu w wydaniu typowo damskim – szczególnie w sukniach wyróżniających się ultra kobiecym fasonem, jak nasza propozycja – piękna rozkloszowana Atlanta, w głębokim granacie.

W granacie przepięknie prezentują się szczególnie Panie
o typie kolorystycznym Lato czy Wiosna. Gorące pozdrowienia dla naszej cudownej klientki.

Sukienka na wesele Atlanta to unikalne połączenie eleganckiej prostoty górnej części kreacji z pobudzającym wyobraźnię oraz pełnym życia i energii dołem. Dynamiki dodaje oryginalne plisowanie w centralnej części , falujące wokół sylwetki.

W zależności od biżuterii i dodatków zastosowanych do kreacji, możemy stworzyć finalnie kompozycję, która będzie idealnie współgrała z naszą osobowością i charakterem, jednocześnie niezwykle elegancką i pełną klasy. To czyni suknię Atlanta kreacją idealną na uroczystości rodzinne, szczególnie jako niezwykle elegancki strój dla Mamy Wesela.

Czytaj również Ekskluzywny komplet na wesele. Żakiet ze spódnicą.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307