De Marco sukienki, płaszcze, etole. Jesienne stylizacje na bal.

Co założyć na wesele jesienną porą? De Marco sukienki, płaszcze, etole. Jesienne stylizacje na bal.

De Marco sukienki, płaszcze, etole.

Jesienne stylizacje na bal. Sukienka nie tylko dla mamy wesela.

 

Co założyć na wesele jesienną porą?

To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Dobrze jeżeli zadają je sobie w odpowiednim czasie. Zaproszenie na wesele mamy zazwyczaj z wyprzedzeniem, więc taka uroczystość nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Jest czas aby zaplanować prezent lub kopertę dla młodej pary i jest czas aby zaplanować własną stylizację. Czy takie planowanie jest w ogóle konieczne?

Odpowiedź jest prosta, jeśli nie zależy Ci na własnym wyglądzie, to nie jest konieczna. W przypadku kiedy starasz się być postrzegana jako kobieta gustowna i elegancka, to takie przygotowanie jest podstawą jakiegokolwiek wyjścia.

Wesela jesienną porą są dużym wyzwaniem stylistycznym. Wiąże się ono z tym, że nie tylko musimy myśleć o sukience, ale trzeba pamiętać o płaszczu i całej z nim związanej oprawie.

Sytuacja staje się poważna jeśli nie możemy dobrać całego zestawu w sklepie. Dramatyczna- jeśli nie możemy wybrać nawet sukienki. Jest to bardzo częste zjawisko związane z tym, że w sklepach nie ma pełnych rozmiarówek sukienek. W takiej sytuacji najlepiej zwrócić się do firm które szyją na miarę. Tu jednak trzeba pamiętać, że na szycie trzeba trochę poczekać.

De Marco sukienki, kostiumy damskie wizytowe, garsonki, suknie, żakiety, marynarki, płaszcze szyte na miarę.

Ja polecam sukienki z płaszczykiem. Zestawy są dobierane w taki sposób aby móc je później dowolnie łączyć z innymi kreacjami. Na jesienne stylizacje możemy wybrać żakardy w kontrastowych kolorach. Złoto lub srebro, możemy łączyć w zestawie z czarnym kolorem. Kontrasty sprawiaj, że kreacja staje się dynamiczna i dzięki temu nie ginie w tłumie. Żakardowe kreacje możemy łączyć również z gładkimi materiałami co stonuje nieco całość stylizacji.

Elegancki płaszcz do sukienki szyty na wymiar w De Marco. Projektantka i stylistka Władysława Frączek.

Życzę Państwu samych radosnych chwil w czasie zakupów oraz cudownej zabawy na weselnych uroczystościach.

Pozdrawiam

Władysława Frączek

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307