W co się ubrać na Komunię dziecka? Modne błękitne stylizacje na Komunię

W co się ubrać na Komunię dziecka? Modne błękitne stylizacje na Komunię 2023

Jak ubrać się modnie i odpowiednio na Komunię Dziecka? Na co zwrócić uwagę przygotowując stylizację na Komunię 2023? Oto stylowe błękitne garnitury damskie, sukienki i kostiumy ze spódnicą dedykowane na Komunię, chrzciny czy urodziny od polskiej projektantki Władysławy Frączek De Marco.

Komunijne trendy. Jak się ubrać na Komunię Dziecka?

Najważniejsze uroczystości rodzinne, jak Komunia, chrzciny Dziecka, jubileusz bądź też urodziny, to okazje, które zdecydowanie powinny mieć odzwierciedlenie w odświętnym, eleganckim stroju zarówno Gości, jak i co ważniejsze -najbliższych. Komunia, to jedna z najważniejszych chwil, podczas których szczególnie powinniśmy zadbać o odpowiedni strój, podkreślający rangę uroczystości. Zastanawiając się więc co założyć na Komunię Dziecka, warto rozważyć ponadczasowe, klasyczne stylizacje i zestawy, które z powodzeniem posłużą nam jeszcze w przyszłości. Choć trendów jest wiele, a awangardowe fasony i odważne motywy mogą zachwycać – nadmiernie przyciągające uwagę kreacje, nawet najciekawsze, nie są propozycją odpowiednią na komunijne okoliczności.

Podążanie za trendami i modowymi nowościami to nie zawsze dobry pomysł, zwłaszcza gdy przygotowujemy stylizację na Komunię Dziecka. Jeśli chcemy wystąpić na uroczystości w modnej i eleganckiej kreacji, warto zdecydować się na taką, w której najpopularniejsze obecnie modowe motywy będą obecne, w wersji szykownego akcentu czy dodatku. Komunia to zdecydowanie uroczystość, podczas której warto zaprezentować się w klasycznej, stonowanej kreacji, która bardziej zachwyci prostotą i klasą, niż awangardowymi wzorami czy linią. Doskonałym przykładem są nasze ekskluzywne, gładkie kreacje w kolorze lekko zgaszonego lazurowego błękitu, dopełnione jednym z najmodniejszych dodatków sezonu – ręcznie szytymi aplikacjami z piórami. Na zdjęciu: elegancki garnitur damski Siena I , trapezowa sukienka z piórami Fabiana II oraz luksusowa garsonka Siena ze spódnicą.

Czytaj również: Jaki garnitur damski na komunię?

Ważne uroczystości rodzinne – Komunia, chrzciny, jubileusz. Czego unikać w stylizacji?

Najważniejszą zasadą budowania eleganckiej i odpowiedniej do okazji stylizacji na Komunię własnego dziecka, chrzciny czy urodziny, jest dbałość o przestrzeganie zasad dress code’u. Choć to teoretycznie powszechnie znana zasada, z roku na rok można zaobserwować coraz więcej przypadków Pań, które choć pięknie i ciekawie, ubrane są nieodpowiednio do okazji i uroczystości w której uczestniczą. Warto więc podkreślać – Komunia czy chrzciny, to wydarzenia o charakterze przede wszystkim religijnym, w związku z tym dbałość o przestrzeganie umownych zasad dotyczących stroju odpowiedniego w Kościele, jest szczególnie istotna. Czego unikać w stylizacji na Komunię czy chrzciny dziecka? Przede wszystkim przesadnego podkreślania walorów kobiecej sylwetki. Piękno kobiece należy oczywiście celebrować, wszystko jednak w granicach rozsądku i dobrego smaku. Nieodpowiednie będą więc wszelkie kreacje, sukienki, spodnium czy zestawy damskie, z odkrytymi ramionami, plecami, zbyt krótkie sukienki czy spódnice odsłaniające nogi znacznie powyżej kolan, czy wyraźnie eksponujący biust – dekolt.

W co się ubrać na Komunię dziecka? Ekskluzywna polska odzież De Marco – garsonki, kostiumy garnitury damskie szyte na miarę.

Lekko odkryte poprzez subtelne wycięcia – ramiona asymetrycznej sukienki koktajlowej Fabiana II jest dopuszczalne, jednak najlepiej wyrazimy nasz szacunek do miejsca i obrzędów religijnych – okrywając je podczas Mszy Świętej delikatnym muślinowym szalem.

Czytaj również: Eleganckie żakardowe sukienki na Komunię 2023

Modne stylizacje na Komunię 2023 ze spodniami lub spódnicą

Obok sukienek, jak nasza lekko asymetryczna, zdobiona piórami sukienka Fabiana II ze stójką, polecamy na Komunię czy chrzciny dziecka zestawy damskie ze spódnicą lub spodniami. Starannie uszyty, klasyczny garnitur damski z subtelnymi dodatkami czy kostium ze spódnicą, to nie tylko godna i szykowna kreacja idealna do kościoła, ale także propozycja stylizacji, która może z powodzeniem posłużyć podczas innych, ważnych dla nas chwil i uroczystości, zarówno o charakterze rodzinnym, jak i zawodowym.

Garnitur damski Siena I wyróżnia się pięknym, klasycznym fasonem i ciekawą kolorystyką. Żakiet zapinany na wkomponowany w górę kreacji zamek błyskawiczny oraz zastosowanie przewiewnej i miłej w dotyku mieszanki wiskozowej, sprawiają, że komplet ten zapewnia szykowny wygląd i wyjątkowy komfort. Warto zwrócić uwagę na modne motywy wkomponowane w linię spodnium – zarówno w żakiet, jak i na nogawce, w postaci ażurowych wstawek ze strusimi piórami. Garnitur damski Siena I to propozycja prestiżowa, a jednocześnie niezwykle kobieca.

Garsonka damska Siena to siostrzana propozycja garnituru, w opcji ze spódnicą. Pozwala pięknie i godnie wyeksponować walory kobiecej sylwetki, zwłaszcza zgrabne nogi. Ażurowe wstawki obecne w spodniach garnituru, w przypadku spódnicy zastąpiono ręcznie aplikowanym zdobieniem z piórami doskonale skomponowanym ze zdobieniem na żakiecie.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307