Wyszczuplające stylizacje dla mamy weselnej. Modne sukienki na wesele w rozmiarze plus-size SKLEP DE MARCO

Wyszczuplające stylizacje dla mamy weselnej. Modne sukienki na wesele w rozmiarze plus-size

Wyszczuplające sukienki dla mamy weselnej. Moda jest dla każdego. Niezależnie od typu sylwetki i noszonego rozmiaru. Przestawiamy propozycje modnych, eleganckich kreacji weselnych – sukienek, kostiumów czy garsonek – dedykowanych Mamie Wesela 50+60+, o bardzo kobiecych, pełniejszych kształtach w rozmiarze plus-size.

W naszym Atelier oraz na stronie sklepu internetowego oferujemy szeroką gamę stylowych i modnych, wyszczuplających sukienek i garsonek dedykowanych na wesele i inne ważne uroczystości dla Mamy w rozmiarze plus-size.

Czytaj również: Nowoczesne garsonki i eleganckie garnitury damskie, ekskluzywne sukienki dla Mamy Wesela

Piękno plus-size De Marco sukienka dla mamy weselnej. Polskie wyszczuplające sukienki dla puszystych

Wśród wielu panuje przekonanie, że rozmiary większe od przyjętych za standardowe, wymagają ubioru, który będzie skutecznie zakrywał nadprogramowe kilogramy – niestety wraz z jakimikolwiek szczegółami sylwetki. Panie o rozmiarach 44-54, zwłaszcza w wieku dojrzałym 50+ 60+ często są przekonane, że najlepiej będą wyglądały w obszernych, maskujących figurę sukienkach czy tunikach. Tymczasem każda figura, niezależnie od rozmiaru, ma w sobie silniejsze i słabsze strony. Czy nosimy rozmiar 36-38 czy np. rozmiar 52 – umiejętnie dobrana do typu sylwetki sukienka wizytowa czy kostium damski – potrafią „zdziałać cuda”, prezentując jej indywidualne piękno i powab.

Pionowe rozcięcie żakietu wizytowego z sukienką Gizela – biegnące wzdłuż górnych partii ciała tworzy wysmuklającą linię podziału sylwetki. Dzięki niej figura zostaje optycznie wysmuklona. Dodatkowym elementem świetnie odwracającym uwagę od np. pełniejszego brzucha czy bioder jest duża, ręcznie formowana kwiatowa kompozycja. „Wisienką na torcie” są pięknie wyeksponowane nadgarstki wizualnie odciążające sylwetkę oraz podkreślone długością kreacji – zgrabne nogi.

Ekskluzywna sukienka dla mamy weselnej

Wyszczuplające sukienki dla mamy weselnej. Modne stylizacje na wesele w rozmiarze plus-size

Dobrze zastosowane detale i ciekawe wykończenia obecne są także w pięknych kreacjach dla Mamy Wesela, zwłaszcza Pań po 50-tce czy 60-tce – wyszczuplającej sukience z plisowaniem Rea II oraz sukience wizytowej z podwyższonym stanem Lusi. Zastosowanie stylowego koronkowego zdobienia z motywem kwiatowym na pasie czy kompozycji w postaci broszki/przypinki – sprawia, że skupiamy uwagę odbiorcy na obszarach i partiach ciała, które rzeczywiście chcemy wyeksponować – jednocześnie odciągając uwagę od pełniejszych bioder, ud czy brzucha.

Czytaj również: Gdzie kupić garsonkę czy sukienkę na wesele dla Pań 50+? Modne popielate stylizacje na wesele 2023 cz.2

Wyszczuplające triki dla sylwetek plus-size. Sukienki i garsonki na wesele dla puszystych

Aby wyglądać ładnie niezależnie od rozmiaru – zwłaszcza na ważnych uroczystościach, do jakich z całą pewnością należy zaliczyć ślub i wesele dziecka – warto budować stylizacje, dzięki którym „sprytnie” odwrócimy uwagę od problematycznych obszarów. Jeśli jesteśmy figurą typu gruszka, w większym rozmiarze – warto dyskretnie odciągnąć uwagę od pełniejszych uda czy bioder. Jak wyszczuplić biodra? Dobrze jest zdecydować się na ciemniejszą spódnicę w garsonce – a jaśniejszą górę, najchętniej z większymi dodatkami czy przyciągającym uwagę wykończeniem.

Granatowa garsonka Antonella III świetnie prezentowała się będzie na krąglejszych kształtach, zwłaszcza figurze typu gruszka. Modne dwurzędowe zapięcie oraz oryginalny kołnierz w śmietanowym odcieniu bieli – optycznie poszerzy ramiona, równoważąc szersze biodra czy uda. Jednocześnie dwurzędowe zapięcie może skutecznie odwrócić uwagę od talii, jeśli nie jest ona zbyt wyraźnie zaznaczone.

De Marco prosta wizytowa sukienka dla mamy weselnej szyta na miarę w Salonie Mody De Marco. Często zapominamy, że sylwetki plus-size różnią się od siebie i rzecz nie w rozmiarze, a proporcjach – zupełnie jak w przypadku kobiet szczuplejszych. Wiele kobiet puszystych świetnie będzie prezentowało się w klasycznej, wizytowej sukience o fasonie ołówkowym, jak np. nasza piękna granatowa sukienka z ręcznie formowaną przypinką/broszką. Lekko dopasowana linia kreacji dedykowanej dla Mamy wesela – skutecznie „utrzyma w ryzach” problematyczne obszary, jednocześnie nie pozwalając ukrywać piękna – wyjątkowo kobiecych kształtów. Broszka przyciągnie uwagę do górnych partii ciała, dzięki czemu pełniejsze okolice brzucha „zejdą na dalszy plan”.

Wyszczuplające sukienki dla mamy weselnej, nowoczesne garsonki i eleganckie komplety damskie dla kobiet po 40 tce, 50 tce, 60 tce, 70 tce. Eleganckie sukienki na wesele dla mamy sklep De Marco.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307