Jedwabne spodnie czy spódnica z jedwabiu naturalnego dla 40 latki. Luksusowe stylizacje szyte na miarę w De Marco.

Jak się ubrać na wesele w wieku 40 lat? Spódnica czy spodnie z jedwabiu naturalnego

Spódnica i spodnie z jedwabiu naturalnego De Marco ekskluzywne komplety damskie

Jaka się ubrać na wesele, komunię, chrzciny w wieku 40 lat?


De Marco prezentuje ekskluzywne komplety ze spodniami lub spódnicą, tworząc awangardowe stylizacje idealne na wyjątkowe uroczystości, takie jak wesele, komunię, chrzciny czy impreza firmowa. To odważne połączenie eleganckiego żakardu z delikatnym, lejącym się jedwabiem stanowi propozycję dla nowoczesnych kobiet, które poszukują unikalnych rozwiązań stylizacyjnych.

Eksktawaganckie luksusowe stylizacje na wesele, komunię i chrzciny dla 40 latki. Spodnie lub spódnica z jedwabiu naturalnego.

Komplet z jedwabnymi spodniami i spódnicą można zamówić w szyciu na miarę po wcześniejszej wycenie i akceptacji odcieni jedwabiu. De Marco SZYCIE NA MIARĘ

Zestawienie formalnego wizytowego żakardu z lekkim, satynowym jedwabiem tworzy interesującą kompozycję dla kobiet o nowatorskim podejściu do wizerunku. Modne kolory, takie jak delikatne beże, złoto oraz odcienie nudy, dodają subtelności i elegancji całej stylizacji.

Czytaj również: HIT tego sezonu!!! Rewolucja w modzie biznesowej i dyplomatycznej

Eleganckie stylizacje dla 40 latki

Jak się ubrać na wesele w wieku 40 lat? Spódnica lub spodnie z jedwabiu naturalnego w komplecie z żakietem.

Ekskluzywna polska marka odzieżowa De Marco. Elegancki komplet ze spódnicą lub spodniami z jedwabiu.

Spódnica lub spodnie z naturalnego jedwabiu w połączeniu z eleganckim złotym, lub beżowym żakietem to ekstrawaganckie kompletne dla różnych typów sylwetek. Lekkie, szerokie spodnie jedwabne oraz zwiewna spódnica z jedwabiu naturalnego tworzą unikalne stylizacje dla 40-latki, podkreślając jej indywidualność.

Jedwabna spódnica czy spodnie z jedwabiu naturalnego? Luksusowe stylizacje dla 40 latki. Kreacje szyte na miarę w atelier W. Frączek

De Marco specjalizuje się w szyciu na miarę luksusowej odzieży damskiej, oferując rozwiązania dla różnych nietypowych rozmiarów. Stylizacje są projektowane indywidualnie pod figury klientek, co pozwala na uzyskanie idealnego dopasowania do sylwetki i wyjątkowego efektu wizualnego. Oferowane komplety nadają się na różne okazje, gwarantując wyjątkowy wygląd i komfort noszenia.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307