Ekskluzywne długie suknie wieczorowe. Eleganckie suknie dla Mamy Wesela i na galowe przyjęcia od De Marco

Ekskluzywne długie suknie wieczorowe.

Ekskluzywne suknie wieczorowe

Eleganckie suknie dla Mamy Wesela i na galowe przyjęcia od De Marco.

Długa elegancka suknia lub żakiet z długą sukienką to zdecydowanie stylizacja, na którą powinniśmy zdecydować się, gdy otrzymujemy zaproszenie na ważne, uroczyste wydarzenia – gale, wręczenie nagród czy jubileusze. Czym powinna charakteryzować się damska kreacja wieczorowa? Co oznacza zaproszenie typu black tie? Czy komplet z suknią wieczorową będzie odpowiednią stylizacją dla Mamy Wesela?

Ekskluzywny komplet Nunilona III
oryginalne połączenie ekskluzywnego żakietu z długą suknią wieczorową.

Black tie. Strój wieczorowy na specjalne okazje.

Ekskluzywne suknie wieczorowe, balowe, galowe, jubileuszowe. Najpiękniejsza długa suknia rybka.

Czytaj również: Modne sukienki w odcieniach szarości dla Mamy Wesela. Wyjątkowe kreacje wizytowe na wesele we wrześniu

Otrzymując zaproszenie na różnego rodzaju uroczystości, możemy spotkać się z informacją, iż uczestniczących w nim gości obowiązują stroje typu „black tie”. Black tie – to dress code, zgodnie z którym od mężczyzn wymagany jest zwyczajowo czarny smoking z (również czarną) muchą. Dla kobiet odpowiednią stylizacją na takie okazje są długa suknia wieczorowa lub luksusowy kostium z długą suknią w charakterze wieczorowej.

Długa żakardowa suknia o charakterze wieczorowej,
w najmodniejszy złoty wzór pepito – z luksusowego zestawu Nunilona IV.

Długą ekskluzywną suknię czy wieczorowy komplet zakładamy nie tylko na zaproszenia z adnotacją black tie. Są to zdecydowanie stylizacje na wystawne przyjęcia po godzinie 18.00, ale także np. uroczyste premiery w operze, teatrze czy filharmonii. Zdecydowanie kreacje w dress code typu strój wieczorowy – to odpowiedni wybór również na obchody rozmaitych jubileuszy, gale czy wręczenie nagród.

Elegancki kostium wieczorowy Nunilona III
w odcieniach zgaszonego błękitu i białego złota.

Czytaj również: Naprawdę elegancka suknia na ślub córki/syna.

Strój wieczorowy dla kobiet. Na co zwrócić uwagę?

Ekskluzywne suknie dla mamy weselnej, gościa specjalnego, prezenterki, organizatorki, jubilatki… De Marco długie suknie wieczorowe 

Klasyczny strój wieczorowy to z całą pewnością suknia wieczorowa, z delikatnych zwiewnych materiałów, w długości maxi. Alternatywną dla takich kreacji, są ekskluzywne kostiumy damskie wieczorowe takie jak proponowane przez De Marco komplety Nunilona III czy Nunilona IV. Charakteryzują się ona połączeniem krótkiego eleganckiego żakietu o nietuzinkowej linii, z długą suknią w fasonie kolumnowej, ze zmysłowym rozcięciem. Warto pamiętać, że w kobiecym stroju typu black tie, dopuszczalna jest sukienka krótsza, niż maxi – wszystko zależy od naszego komfortu i tego, w czym czujemy się wyjątkowo.

Wytworny komplet wieczorowy Nunilona III
od polskiej projektantki Władysławy Frączek

Luksusowy żakardowy żakiet do długiej sukni balowej.

Przygotowując stylizację, pamiętajmy, że dobrana do stroju biżuteria, powinna także mieć wyjątkowy, wieczorowy charakter. Błędem będzie dobranie dużej lub średniej torebki – do stroju wieczorowego pasować będzie kopertówka lub mała torebka na pasku czy łańcuszku.

Na ślub i wesele Dziecka…lub własne

Ekskluzywne suknie wieczorowe

Zgodnie z zasadami dress code suknia o charakterze wieczorowym odpowiednia będzie na przyjęcia czy uroczystości odbywające się w wieczornych porach. Są jednak okazje, które coraz częściej stają się odstępstwem od tej reguły. Zakładanie długiej sukni wieczorowej jest od dawna dość popularne podczas ślubów i wesel w Stanach Zjednoczonych, mimo, że te odbywają się we wcześniejszych godzinach. Na długą suknię lub kostium z długą suknią możemy śmiało zdecydować się także w przypadku ślubu dziecka, które organizowane jest w wyjątkowo eleganckim stylu np. wesele w stylu glamour.

Ślub i wesele Dziecka w stylu glamour to idealna okazja dla Mamy Wesela,
by założyć ekskluzywny komplet o charakterze wieczorowego – Nunilona III
Równie popularnym trendem są dwie kreacje dla Mamy Wesela. Dzienny strój formalny np. elegancki kostium wizytowy odpowiedni na Błogosławieństwo, obrzędy w Kościele i uroczystą, bardziej oficjalną część wesela (do 18.00). Suknia wieczorowa – na pozostałą część przyjęcia weselnego.

W przypadku zestawu ekskluzywnej sukni rybki z unikatowym stylowym żakietem możemy ograniczyć się do jednej stylizacji. Elegancki żakiet subtelnie wyciszy balowy charakter kreacji, nadając oficjalny królewski styl.

Z całą pewnością długa suknia typu black tie oraz elegancki kostium z długą suknią, będą wspaniałym wyborem dla Pań wstępujących w związek małżeński. Na tę okazję idealną kreację stanowić będzie luksusowy żakardowy komplet damski Nunilona IV – żakiet z długą suknią – w kolorze kremowym z modnym i ponadczasowym wzorem złotej pepitki.

Komplet dla Pani Młodej – długa suknia kolumnowa z rozcięciem wraz z krótkim, fantazyjnym żakietem Nunilona IV. Całość w najmodniejszym żakardowym wzorze kremowo-złotej pepitki.

Czytaj również: Jesienne stylizacje na wesele dla Mamy Panny Młodej/Pana Młodego


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307