Opinie De Marco wizytowe sukienki

Ponad czasowy styl De Marco. Elegancka czarno-biała sukienka wizytowa od polskiej projektantki

Elegancka czarno-biała sukienka wizytowa, garsonka, kostium czy garnitur damski od polskiej projektantki.

Ponad czasowy styl De Marco. Minimalistyczna marka premium SKLEP ON-LINE, polski projektant, polska realizacja!

Przygotowując się do specjalnych wystąpień, rodzinnych uroczystości jak wesele czy ważnych osobistych lub zawodowych wydarzeń – pragniemy wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie. Taką możliwość daje skorzystanie z usług uznanej projektantki, która pomoże w doborze stylizacji, w której będziemy prezentować się elegancko i z charakterem.

Nasza wspaniała Klientka Sz.P. Jarocka w kreacji szytej na miarę w naszym Atelier – sukience wizytowej Jurata, w przepięknym duecie czerni i bieli.

Dziękujemy Sz. Pani Jarockiej oraz Sz. Panu Jarockiemu za skorzystanie z naszych usług i możliwość wykorzystania zdjęć. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych i prywatnych oraz wielu równie udanych stylizacji.

Czytaj również: Czarne stylizacje wieczorowe, świąteczne, wizytowe i karnawałowe De Marco

Klasycznie i z fantazją. Sukienki wizytowe od polskiej projektantki

Planując szczegóły „wielkiego wyjścia” zdecydowanie wiele czasu poświęcamy na dobór odpowiedniej kreacji, która odda nasze poczucie estetyki, charakter i usposobienie. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest z całą pewnością zakup gotowej kreacji w sklepie, wiąże się to jednak z dużym ryzykiem braku idealnego dopasowania do naszego typu sylwetki, powtarzalności kreacji „na salonach” oraz niskiej jakości.

Zjawiskowa sukienka wizytowa Jurata to kreacja idealna dla kobiet o artystycznym zacięciu i nowoczesnym spojrzeniu na modę, które nie lubią ograniczeń.
Jurata świetnie sprawdzi się na weselu, podczas wyjścia do opery, teatru, galerii. Sukienka ołówkowa z fantazyjnym, zwiewnym czarnym szyfonem – pozostawia szerokie pole do stylizacji, dzięki czemu to kreacja ponadczasowa i niezwykle uniwersalna.

Idealnym rozwiązaniem jest więc z całą pewnością skorzystanie z profesjonalnej pomocy projektantki i stylistki, która dzięki rozwiniętemu poczuciu estetyki, ogromnemu doświadczeniu oraz wiedzy – pomoże dobrać kreację idealną, w której nie tylko będziemy prezentować się pięknie i wyjątkowo, ale też ponadczasowo. Proponowane w naszym Atelier kreacje uwzględniają typ urody, walory sylwetki czy szczególne okoliczności, w których planujemy wystąpić – dzięki czemu wspólnie tworzymy stylizacje spójne, eleganckie i niepospolite.

czytaj również: Jak się ubrać na spotkanie z prezydentem? Damskie stylizacje na wizytę w Pałacu Prezydenckim

Sukienka wizytowa, ołówkowa idealna na wydarzenia kulturalne

Szczególnie ciekawie zaprezentować się można w sukni ołówkowej Jurata, podczas rozmaitych wydarzeń, w czasie których przyjdzie nam „obcować ze sztuką”. Wizyta w galerii sztuki, na operowej czy teatralnej premierze, na koncercie w filharmonii – to miejsca, w których w sposób szczególny, także przez strój można zamanifestować swoje zainteresowanie i estymę wobec szeroko pojętej Sztuki. Sukienka Jurata to połączenie spokojnej, wyrafinowanej klasyki śmietanowej sukienki ołówkowej o stonowanej linii, z energią i tajemnicą.

Przejrzyj ofertę: Gdzie kupić unikatowe eleganckie stylizacje wizytowe? Polskie ekskluzywne marki odzieżowe.

Czarno białe stylizacje De Marco. Ponadczasowe wizytowe kreacje szyte na miarę!

Polskie marki premium. Ekskluzywna odzież damska na prestiżowe uroczystości szyta na zamówienie w atelier Władysławy Frączek. Unikatowe komplety płaszczyk z sukienką, nowoczesne garsonki, wyszukane kostiumy, modne garnitury damskie, wizytowe sukienki De Marco.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307