Elegancki komplet: żakiet z sukienką

Elegancki komplet: żakiet z sukienką dla Kobiety Dojrzałej.

Elegancki komplet: żakiet z sukienką dla Kobiety Dojrzałej. Idealna stylizacja dla Pań 40+, 50+, 60+, 70+ 80+ 90+ 100+ ;)

Mało wyszukane sukienki czy zestawy dla Pań Dojrzałych na szczęście przeszły do lamusa. Panie 60+mogą swoimi stylizacjami zachwycać, olśniewać i zniewalać. Oto nasza propozycja kreacji na ślub, wesele, Komunie, rocznice czy oficjalne wydarzenia biznesowe i kulturalne, która przyciągnie nie jedno oczarowane spojrzenie!

Nasza przepiękna Klientka, Pani Konwa Bugumiła to wzorcowy przykład Kobiety eleganckiej.
Odpowiednio dobrana stylizacja– podkreśla to, co wyjątkowe: energię i radość życia, pewność siebie i widoczne „gołym okiem” poczucie spełnienia.

Kreacja na specjalne okazje dla Kobiet 60+

Wizytowe eleganckie komplety: żakiet z sukienką De Marco

Czytaj również: Ekskluzywna odzież damska polski projektant De Marco

Jaka powinna być idealna kreacja dla Pani Dojrzałej, w której będzie mogła zaprezentować się wyjątkowo elegancko i szykownie? Choć stosunkowo niedawno jeszcze na parkietach weselnych, podczas obchodów rocznicy czy podczas wydarzeń kulturalnych, królowały jeszcze mało kształtne komplety czy dość luźne sukienki o trudnym do zidentyfikowania kroju- obecnie wiele Kobiet 60+ nie godzi się już na prezentowanie się w takich strojach. Idealna kreacja dla Kobiety w kwiecie wieku, to nie tylko taka, która gustownie podkreśli figurę, ale przede wszystkim wyeksponuje to co Paniach najpiękniejsze – pewność siebie, dojrzałą przebojowość i życiową mądrość, które pozwalają wreszcie robić i wybierać, to, na co być może nie miało się odwagi jeszcze kilkanaście lat wcześniej.

Szanowna Pani Bogumiła Konwa, w naprawdę eleganckiej, gładkiej sukience wyjściowej Nela I. Głęboki, uznawany za najbardziej wytworny, kolor granatowy sprawia, że sukienka ta sprawdzi się zarówno na ślubie i weselu, jak i np. oficjalnych obchodach czy wydarzeniach kulturalnych.

Modna sukienka dla Dojrzałej Pani – jaki fason i kolor wybrać?

Elegancki komplet De Marco żakiet z sukienką

Czytaj również: Kolory mają moc. Pomarańczowy żakiet De Marco w ofercie szycia na miarę

Czy istnieje uznawana za obowiązującą paleta kolorów czy fasonów, odpowiednich dla Pań po 60 roku życia, którą powinniśmy się kierować w wyborze kreacji? W żadnym razie! Kobieta w kwiecie wieku wybierająca stylizację dla siebie, tak jak każda Pani szukająca kreacji – sugerować się powinna przede wszystkim tym, w czym czuje się komfortowo i pięknie. Jeśli jej atutem są kształtne, zgrabne nogi – zdecydowanie warto postawić na sukienkę czy komplet je eksponujące. Walorami sylwetki są pełniejsze kształty? Zdecydowanie należy śmiało je podkreślić poprzez wyraźniej zaznaczony dekolt i wyeksponowane wcięcia. Jeśli to kolory sprawiają, że czujemy się sobą – postawmy na odważniejsze, mocno nasycone barwy, będące odzwierciedleniem naszego nastroju i charakteru.

Nasza Klientka, Pani Bogusława, to posiadaczka przepięknej, dostojnej figury, z wyraźnie zaznaczonymi kobiecymi kształtami oraz zgrabnymi nogami. Dzięki stylizacji opartej na sukience Nela I z żakietem Venus IV, wyeksponowano nie tylko figurę, ale piękny owal twarzy i promienne spojrzenie.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wybór naszej kreacji – naszej Klientce, Pani Bogusławie Konwie. Cieszymy się, że poprzez naszą pracę, mieliśmy zaszczyt być częścią wyjątkowych chwil Państwa Rodziny.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307