Stylizacje na rocznicę ślubną oraz do ślubu cywilnego dla kobiet w dojrzałym wieku. hit na rocznicę ślubu do ślubu cywilnego De Marco szycie na miarę

To prawdziwy HIT na rocznicę ślubu do ślubu cywilnego.

Wyszukane dodatki do wizytowych kreacji to hit na rocznicę ślubu.

Niezwykle efektywne i ekskluzywne dodatki do wizytowych kreacji to niebanalne rozwiązanie dla kobiet uwielbiających klasę i styl.

Stylizacje na rocznicę ślubną oraz do ślubu cywilnego dla kobiet w dojrzałym wieku.

Wybór odpowiedniej kreacji zależy od charakteru uroczystości, jaką wyprawia para młoda, czy to będzie skromne przyjęcie w gronie najbliższych, czy też wielki bal.

Na uroczyste bale i większe przyjęcia możemy postawić na długie suknie balowe o jasnych odcieniach bieli, śmietany lub beżu. Te kolory pięknie podkreślają rolę panny młodej, nadając jej delikatności i subtelności.

Natomiast na przyjęcie w ogrodzie lub na plaży możemy sięgnąć po kreacje w stylu koktajlowym, lub boho, lekkie i zwiewne, które doskonale wpiszą się w atmosferę letniej uroczystości.

Przyjęcia w restauracji lub hotelu wymagają eleganckich stylizacji wizytowych, które można przełamać wymyślnymi dodatkami, nadającymi charakteru i unikatowego wyglądu kreacji.

Czytaj również: Jaka sukienka na 25 lecie, 30 lecie, ślubu? Jak ubrać się na jubileusz?

Luksusowe dodatki to ekonomiczne rozwiązanie dla praktycznych kobiet.

Do nienagannej stylizacji bazowej takiej jak wizytowa sukienki, garsonka lub komplet ze spodniami dobieramy gustowne bogate dodatki z cyrkonii, pereł, piór. Mile widziane są unikatowe autorskie rękodzieła dedykowane do stylizacji bazowej. Z użyciem tej samej tkaniny. Wtedy uzyskamy pożądany efekt, wyszukanej, ale nie przebranej kreacji. Ekskluzywne paski z unikatową kompozycją florystyczną czy haftowane rękawiczki to wspaniałe dodatki, które podkreślą indywidualny styl.

Niebanalne rozwiązanie to również unikatowe przypinki ręcznie wykonane, które mogą ozdabiać bazową sukienkę lub spódnicę, dodając im klimatu glamour. Dobrze dobrane obuwie i torebka także są istotnym elementem całej stylizacji.

Czytaj również: Jak się ubrać na własny ślub cywilny?

HIT na rocznicę ślubu i do ślubu cywilnego

Luksusowe dodatki De Marco. Sklep internetowy z markową odzieżą damska szytą na miarę on-line.

De Marco to marka oferująca ekskluzywne stylizacje damskie szyte na miarę, w tym sukienki, garsonki, kostiumy i garnitury damskie w wizytowym stylu wraz z unikatowymi dodatkami, przypinkami, paskami i rękawiczkami. Projekty są niezwykle efektywne i klasyczne, idealnie nadające się na rocznicę ślubu lub ślub cywilny. Luksusowe dodatki, które można znaleźć w ofercie, sprawiają, że kreacje nabierają wyjątkowego charakteru i są doskonałym wyborem dla kobiet, które cenią sobie klasykę, styl i oryginalność.

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307