Mecenas Anna Bufnal zaprezentowała się, w przepięknym żakiecie w stylu business professional, z kostiumu De Marco

HIT tego sezonu!!! Rewolucja w modzie biznesowej i dyplomatycznej

Intensywne kolory w modzie biznesowej i dyplomatycznej. Kostiumy damskie i garsonki do pracy De Marco markowe ubrania bardzo dobrej jakości, szyte na miarę w Małopolsce. Oryginalne fasony w intensywnych kolorach!

Modowy HIT tego sezonu! Intensywne kolory w stylizacjach biznesowych o dyplomatycznych.

Intensywne kolory to doskonały sposób, aby wyróżnić się w pracy, w biurze, podczas spotkań biznesowych. Kobiecy strój biznesowy czy dyplomatyczny w wyrazistym, dopasowanym do typu urody kolorze, może pomóc w budowaniu wizerunku Kobiety Sukcesu i wyeksponować silne strony charakteru. Prezentujemy elegancką stylizację biznesową i dyplomatyczną De Marco w najmodniejszym kolorze roku 2023 – magenta.

Profesjonalny wizerunek biznesowy często decyduje o sukcesie. O ile nasze kompetencje, predyspozycje charakteru widoczne są dopiero po czasie – pierwsze wrażenie, zarówno w kontaktach biznesowych, dyplomatycznych, jak i kontaktach z Klientami – ma znaczenie kluczowe dla dalszej współpracy. Na zdjęciu – nasza Klientka, mecenas Anna Bufnal, właścicielka Kancelarii, ekspert programu „Wolni od długów” emitowanego na antenie Polsatu – od lat umiejętnie buduje swój wizerunek profesjonalisty, świadomie wybierając stylowe, pełne charakteru kreacje. Mecenas Anna Bufnal zaprezentowała się, w przepięknym żakiecie w stylu business professional, z kostiumu De Marco Zofii II w najmodniejszym kolorze tego roku – dark magenta.

Czytaj również: Eleganckie kostiumy damskie De Marco. Jak się ubrać na prezentację, wykład, wystąpienie publiczne

Intensywne kolory w modzie biznesowej i dyplomatycznej

HIT tego sezonu, odzież biznesowa dla kobiet w kolże magenta

Budowanie profesjonalnego wizerunku kobiety nie wyklucza wcale stosowanie kolorów, nawet jeśli są one dość wyraziste i przyciągające uwagę. Pewne ograniczenie w modzie biznesowej i dyplomatycznej napotykają z całą pewnością mężczyźni, którzy z zasady ograniczają się do stonowanej kolorystyki – granatów, popielu i czerni – zwłaszcza podczas spotkań i wydarzeń o najwyższym stopniu formalności.
W przypadku kobiecej garderoby dopuszczalna w stroju business kolorystyka jest zdecydowanie znacznie bardziej zróżnicowana. Garsonka, kostium czy damski garnitur wcale nie musi być granatowy. Nieodpowiednie są zdecydowanie jedynie kolory jaskrawe.

Kobiety Sukcesu nie muszą rezygnować z kolorów chcąc wyglądać profesjonalnie i z charakterem. Kluczem jest unikanie jaskrawych kolorów oraz umiejętny dobór stylizacji w odcieniach i fasonach, które podkreślą urodę i walory sylwetki. Wybór innego niż granatowy kostiumu biznesowego, garsonki czy damskiego garnituru do pracy – może nie tylko pomóc budować profesjonalny wizerunek, ale też pozwolić nam zaprezentować się współpracownikom, partnerom biznesowym czy Klientom z zupełnie innej strony. Na zdjęciu – piękny i stylowy kostium damski biznesowy w kolorze dark magenta – Zofii II.

Kostium biznesowy w intensywnym kolorze – zalety

Stylizacje do pracy, biura czy na spotkania dyplomatyczne w energetycznych, intensywnych kolorach ma szereg zalet. Jedną z najważniejszych jest zdecydowanie możliwość wyrażenia indywidualnego stylu i osobowości. W ten sposób prezentujemy się nie tylko jako osoba kompetentna i profesjonalna, ale też ciekawa i inspirująca otoczenie.
Odzież biznesowa w ciekawych kolorach to także doskonały sposób na umiejętne podkreślenie walorów sylwetki i zatuszowanie ewentualnych niedoskonałości. Kolory potrafią skutecznie odwrócić uwagę od pełniejszego brzucha czy ud. Umiejętnie połączone ze sprzyjającym naszej figurze fasonem – pozwolą na wyrównanie proporcji, skrócenie czy wydłużenie sylwetki.

Elegancki kostium Zofii II w pięknym kolorze dark magenta. Doskonały wybór dla Kobiety Sukcesu.

Sklep internetowy z ekskluzywną odzieżą damską De Marco markowe polskie ubrania do pracy dla kobiet świata biznesu, kultury, nauki, polityki.

Czytaj również: Modowy trik Pierwszej Damy. Powinnaś go poznać! De Marco polskie sukienki do pracy

Znaczenie kolorów w modzie biznesowej i dyplomatycznej De Marco

Zastosowanie w stylizacjach do pracy, biura, na konferencje czy spotkania biznesowe odcienie mają także ogromne znaczenie, ze względu na emocje i skojarzenia, jakie za sobą niosą. Oczywiście ich wymowa uzależniona jest w dużej mierze od kulturalnych uwarunkowań – jednak można przyjąć, że w naszym kręgu kulturowym odbiór wybranych kolorów jest w miarę jednolity.
Za kolory autorytetu z całą pewnością uznaje się granat i czerń w duecie z rozświetlającymi je odcieniami bieli. Biel ma tu ogromne znaczenie – nie tylko rozświetla oblicze i odmładza, ale także kojarzy się z uczciwością i prawością. Odcienie czerwieni zasadniczo to barwy silnie kojarzone z energią, dynamiką i siłą. To kolory władzy, które świetnie sprawdzą się zwłaszcza, gdy chcemy zwrócić na siebie lub reprezentowane przez nas treści i idee – uwagę. Z kolei odcienie niebieskiego czy fioletów – świetnie sprawdzają się u osób kreatywnych i pomysłowych.
Świadomość mocy kolorów i ich oddziaływań ma ogromne znaczenie, zwłaszcza na tzw. efekt pierwszego kontaktu. Warto więc z kolorów i ich mocy oddziaływania na podświadomość – korzystać.

Znaczenie kolorów w modzie biznesowej i dyplomatycznej De Marco

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307