De Marco - polska marka odzieży premium dla Kobiet Sukcesu Władysława Frączek

Na trasie do Energylandii. Luksusowa marka premium na szlaku Jagiellońskim. SZYCIE NA MIARĘ Kraków Skawina Wadowice

Na trasie do Energylandii. Luksusowa marka premium na szlaku Jagiellońskim. SZYCIE NA MIARĘ Kraków Skawina Wadowice

Co czeka Cię na szlaku Jagiellońskim, trasa Kraków na Zator!

Jakie atrakcje ma dla nas Małopolska, Podbeskidzie, Pogórze Karpackie, Beskid Mały? Teren bogaty jest w fantastyczne krajobrazy, liczne trasy rowerowe, atrakcyjne szlaki turystyczne. Jak donosi portal naukowy https://nauka.uj.edu.pl „… W Krakowie widoczne są głównie wapienie jurajskie, ale już w okolicach pobliskich Krzeszowic odsłaniają się skały ery paleozoicznej, m.in. produkty wulkanizmu w permie. A jeszcze sto lat temu wydobywano w Tenczynku karboński węgiel kamienny. W Karpatach, tuż na południe od Krakowa, odsłaniają się skały powstałe w Oceanie Tetyda, a sól z Wieliczki powstała w miocenie w ostatnim na obszarze Polski morzu…” Jest to Stołeczne Królewskie Miasto Kraków, miasto koronacyjne zwane obecnie stolicą kultury Polski. Poza Krakowem możemy natrafić, również na niezwykłe stanowiska archeologiczne sięgające czasów prehistorii, wspaniałe zabytki opowiadające nam o dziejach Polski. Jest to teren bardzo rozwinięty turystycznie, z licznymi współczesnymi atrakcjami takimi jak wyciągi na Czarnym Groniu, restauracje w cudownych miejscach np. Kocierz czy urokliwe Molo. Wspaniałe hotele SPA z pomysłem wykorzystujące zabytkową architekturę tak ja Jacek Młyn w Jaroszowicach. Karpik ze wspaniałą kuchnią i w doskonały sposób nawiązujący do nowej tradycji ” święta Karpia” w Doliny Karpia. Dom rodzinny Jan Pawła II w Wadowicach cudowne miejsce związane z historią współczesną. Piękne ogrody Jana Pawła II i liczne parki rozrywki znane na całą Europe takie jak Inwałd Park, Dinozatorland i Energylandia. Możemy się również poszczycić innymi przedsiębiorstwami takimi jak Korporacja Maspex z siedzibą w Wadowicach, będąca właścicielem znanych marek tj.: Tymbark, Libella, Soplica i td. Polska rodzinna firma Paluszki Beskidzkie, oraz na historycznym szlaku Jagiellońskim na trasie do Energylandii znajduje się Polska luksusowa marka odzieżowa De Marco.

Wszystkie te miejsca, firmy i ludzie to niezwykle charyzmatyczne osobowości pracujące ciężko na dobry wizerunek całego regionu. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc współtworzyć i uatrakcyjnić ten niesamowity obszar Polski. Gorąco zapraszamy do Małopolski. :)

Luksusowa marka odzieży

Co wyróżnia markę luksusową? De Marco polska odzież damska

Luksusowa marka odzieży Szycie na miarę Kraków, Skawina Wadowice, Zator, Bielsko Biała.

Firma De Marco, założona przez projektantkę, stylistkę odzieży – Władysławę Frączek, to nie tylko doskonała, wysoka jakość tworzonych w Atelier kreacji, na różne okazje. De Marco to także marka dysponująca szeroką ofertą, zarówno jeśli chodzi o różne rangi kobiecego stroju (stylizacje casual, wizytowe, okolicznościowe, biznesowe czy dyplomatyczne), jak i elementy bazowego, typu basic.
Duży wybór wysokiej jakości odzieży stanowiącej podstawę różnorakich stylizacji, jest kluczowe zwłaszcza, dla Kobiet pragnących zbudować przemyślaną, stylową i ponadczasową garderobę kapsułową – którą charakteryzować będzie ekskluzywność i najwyższa jakość, zarówno pod względem stosowanych tkanin, jak i krawieckiego kunsztu.

Wielokrotnie nagradzana, ceniona stylistka, projektantka, twórczyni marki De Marco – Władysława Frączek w swoim Atelier De Marco, we Frydrychowicach koło Wadowic między Krakowem, Zatorem a Bielskiem.
Zakupy w Atelier De Marco – uznanej polskiej marce odzieży damskiej – to także wyraz patriotyzmu. Szwalnia zlokalizowana w Polsce, korzystanie z najwyższej jakości materiałów, z naciskiem na te, pochodzące z kraju. Polskie marki premium, De Marco luksusowa marka odzieży na tle popularnych, tanich marek sieciowych – charakteryzuje także dbałość o pracowników i ich warunki pracy, a także środowisko. Odzież tworzona w rodzimych markach odzieży premium sprzyja ograniczaniu śladu węglowego, a co za tym idzie większej dbałości o środowisko naturalne.

Czytaj również: Eleganckie wyszczuplające sukienki na lato DE MARCO. Modna stylizacja w kwiaty Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy

De Marco – polska marka odzieżowa, którą warto znać.

Luksusowa marka odzieży dla Kobiet. Luksusowa marka premium na szlaku Jagiellońskim. SZYCIE NA MIARĘ Kraków Skawina Wadowice

De Marco to luksusowa marka rodzinna, swoje korzenie mająca w Małopolsce. W oferowanych w naszych kolekcjach damskich kreacjach, znaleźć można wysokiej jakości, doskonale szyte – garnitury damskie, kostiumy wizytowe i garsonki, płaszcze, sukienki i suknie wieczorowe, kombinezony, spodnie czy bluzki i koszule. De Marco to przede wszystkim kolekcje ubrań dla Kobiet Sukcesu, bizneswoman, miłośniczek ponadczasowego, eleganckiego , a zarazem niezwykle kobiecego stylu.
Wśród Klientów marki wymienić można znane osobistości ze świata polityki, biznesu czy sztuki. Kreacje De Marco konsekwentnie wybiera Pierwsza Dama RP – Agata Kornhauser-Duda. Stylizacje z Atelier De Marco oglądać można zarówno na deskach teatrów (np. „Wszystko w rodzinie” reż. Andrzej Nejman, Teatr Miejski w Gliwicach), jak i w filmach (np. „Teściowie” w reżyserii Jakuba Michalczuka).

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307