Media o nas. De Marco na łamach magazynu ELITY

Ekskluzywna polska marka odzieżowa De Marco

W ostatnim wydaniu magazynu ELITY pojawił się obszerny materiał na temat działalności firmy De Marco oraz jej twórczyni, właścicielki i uznanej projektantki – Władysławy Frączek.

Magazyn ELITY to wydawnictwo prezentujące sylwetki osób, które odnoszą duże sukcesy w swojej działalności zawodowej czy społecznej.

ELITY. W drodze „na szczyt”. Ekskluzywna polska marka odzieżowa De Marco

Czytaj również: Jak się ubrać na wesele w październiku? Jesienne trendy na wesele od De Marco

Magazyn ELITY to rodzime wydawnictwo skupiające się na prezentowaniu na swoich łamach postaci, które ciężką pracą i konsekwencją, dotarły na zawodowy czy społeczny „szczyt”. Prezentując wyróżniające się osobistości z kręgu kultury, sztuki, polityki, biznesu czy finansów – dokładają starań, aby odkryć i zaznajomić czytelników z tajemnicą ich sukcesu. ELITY mogą więc stanowić nie tylko źródło inspiracji, dla rozpoczynających swoją walkę o sukces, ale także wskazuje konkretne rozwiązania i wskazówki, jak z powodzeniem wypracować stabilną pozycję na rodzimym rynku.

Jedna z bohaterek magazynu ELITY – Władysława Frączek: twórczyni, właścicielka i projektantka De Marco – polskiej marki ekskluzywnej damskiej odzieży wizytowej, biznesowej oraz dyplomatycznej.

Na zdjęciu: jako Laureatka w kategorii Moda, na XIV Gali Polish Businesswomen Awards.

Oczami projektantki. ELITY o Władysławie Frączek i De Marco

W najnowszym numerze magazynu ELITY znaleźć można obszerny materiał i rozmowę z Władysławą Frączek – właścicielką firmy De Marco i uznaną projektantką, z usług której korzystają czołowe osobistości polskich kręgów kultury, nauki czy polityki – na czele z Pierwszą Damą RP Agatą Kornhauser-Dudą.

Oczami projektantki – to wart uwagi materiał magazynu ELITY poświęcony działalności Władysławy Frączek i jej firmy De Marco.

W publikacji zatytułowanej „Oczami projektantki” znaleźć można między innymi przepiękne zdjęcia prezentujące niektóre, spośród ekskluzywnych kreacji projektowanych w Atelier De Marco oraz rozważania projektantki na temat eleganckiego stylu kobiety sukcesu.

Czytaj również: Ekskluzywne długie suknie wieczorowe.

Ekskluzywna polska marka odzieżowa De Marco

Serdecznie zachęcamy do lektury, a także odwiedzenia kanału De Marco na serwisie YouTube.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

signal-2022-06-06-174448_001

Odwiedź Nas
Twitter

info@demarco.pl
+48 33 879 59 13
+48 731 309 307